T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Jezus Audiobook CD

-62%

Posłuchaj fragmentu

Jezus Audiobook CD

o. James Martin SJ

Liczba stron:
56
Wymiary:
143 x 190 mm
Oprawa:
twarda
ISBN:
978-83-8065-047-3
Tłumacz:
Krzysztof Jasiński, Anna Wawrzyniak
Rok wydania:
2016
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Święty Wojciech
Rodzaj:
MULTIMEDIA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJEczyta: Aleksander Machalica

Format pudełka: 150 x 200 mm
2 płyty CD z nagraniem w formacie mp3
Czas Nagrań: 20 h 40 minDlaczego Ziemia Święta JEST często nazywana Piąta ewangelia? W ktorým Mieście Jezus dokonał Wieluniu cudów? Dlaczego Gehenna JEST prześliczna?

James Martin SJ Zaprasza czytelników, przez w zupełnie nowy, inspirujący i poruszający sposób dotknęli Tego, O czym Mówią Ewangelie - i Lepiej zrozumieli Jezusa. Ta wyjątkowa i Przyjazna w odbiorze biografia Jezusa adresowana żartem zarówno zrobić Tych, którzy juz Maja o, Nim wiedzę, JAK to zrobić Tych, którzy dopiero chcieliby Go poznać. Refleksje teologiczne i duchowe przeplatają SIĘ z anegdotami z Podróży dwoch Jezuitów. Książka ta JEST zarazem nietypowym przewodnikiem po Ziemi Świętej, pisanym z osobistej Perspektywy. Szczegóły historyczne przenosza nas w Czasie - dzieki NIM patrzymy na świat oczyma Jezusa.
Aby szczera opowieść o doświadczeniach Wiary, z elementami przygody i humoru.

Nieważne, JAK Dużo LUB Jak Mało wiesz o Jezusie - ta książka bedzie dla Ciebie nieoceniona.
Ojciec Martin świadkami swojej opowieści czyni archeologów i egzegetów. Odkrywa przed Nami Własne doświadczenia. Wszystko do W służbie wspaniałej HISTORII - najwspanialszej, Jaka kiedykolwiek opowiedziano. Jeśli Bede mial dziesięć przywilej udać SIĘ Raz Jeszcze zrobić Ziemi Świętej, Bede na Nia patrzył zupełnie inaczej - bo przeczytałem te książkę.
Scott Hahn , wykładowca teologii i Pisma Świętego w Uniwersytecie Franciszkańskim w Steubenville, Ohio, autor licznych publikacji

CZY naprawde potrzebujemy kolejnej książki o Jezusie? Jeśli miałby się Być ta wlasnie książka, Odpowiedź brzmi: tak, potrzebujemy. J. Martin podszedł zrobić tematu w sposób Wyjątkowy i Oryginalny; daje czytelnikowi Niezwykle Spojrzenie na Nazaret, Gdzie indziej niedostępne.
Harvey Cox , Harvard Divinity School

CZY mozna powiedzieć o Jezusie Jeszcze coś, Czego by JUZ NIE KTO INNY powiedział? Martin w odpowiedzi na to Pytanie daje nam wnikliwe, zrównoważone, Inteligentne, wszechstronne i Pełne Wiary przemyślenia z własnej Podróży W poszukiwaniu Jezusa. Aby Książka dla kazdego, bez wzgledu na Wyznanie CZY przekonania. James Martin w najlepszym wydaniu!  
Ronald Rolheiser OMI , autor The Holy Tęsknota I Rozbitej latarnii

Pad CZĘŚCI Przewodnik PO Części pamiętnik, PO Części coś Niezwykle Maritnesque - aby Znaczy dowcipny, otwarty, głęboki. 
Washington Post

Aby książka o Jezusie dla Ludzi myślących, którzy chcieliby spojrzeć na osobe Jezusa przez pryzmat mądrej, dowcipnej, przesyconej Modlitwa, głębokiej Wiary Ojca Martina.  
Paul Raushenbush , Szef działu religijnego "The Huffington Post"

 
Patronat medialny: Aleksander Machalica Aktor teatralny i filmowy, wywodzący SIĘ ZE znanej Aktorskiej Rodziny. Za swe role kilkakrotnie nagradzany Byl Srebrna Maska - m.in. za Kreacje Postaci Algiera w Nie-Boskiej komedii Zygmunta Krasińskiego wag rez. Krzysztofa Babickiego, Camilla w zimowej opowieści Williama Szekspira wag rez. Krzysztofa Warlikowskiego oraz za monodram Ojciec wedlug Antoniego Czechowa .
Polskie Radio PR1   TVP1   Gość Niedzielny   Przewodnik Katolicki   fronda.pl   Ekai   Opoka.org   MojeKsiazki.pl

Machalica_studio_net.JPG

 

51
Nowe Towar niedostępny 9788380650473 15,00
CENA DETALICZNA39,90 zł
NASZA
CENA
15,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 2,99 zł

O autorze

Wszyscy autorzy
o. James Martin SJ

o. James Martin SJ

James Martin SJ jest doświadczonym kierownikiem duchowym, znanym publicystą, wydawcą działu kultury w magazynie „America”, autorem licznych książek, m.in. Mojego życia ze świętymi (jedna z najlepszych książek roku 2006 wg magazynu „Publisher Weekly”) oraz bestsellerowego Jezuickiego przewodnika po (prawie) wszystkim. Za swe publikacje był wielokrotnie nagradzany, jego książki trafiają na czołowe miejsca najważniejszych list bestsellerów. Ojciec Martin często wypowiada się w mediach krajowych i międzynarodowych, o jego komentarze zabiegają redakcje zarówno katolickie, jak i świeckie.

Zanim w 1988 roku wstąpił do Towarzystwa Jezusowego, Martin ukończył Wharton School of Business i pracował w General Electric.
WIĘCEJ O AUTORZE
Recenzje czytelników
Średnia ocen: 5
5 gwiazdek
1
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się

Recenzje kupujących

Przemek

Opinia z dnia: 25.11.16r

Czytałem książkę. Teraz słucham audiobooka. Dzięki interpretacji pana Machalicy książka pozostaje jeszcze intensywnej w mojej pamięci. Dziękuję!

Recenzja była przydatna

Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

ks. Jan Twardowski

KSIĄŻKA

49,90 zł

42,50 zł

Beata Nadolna

KSIĄŻKA

16,00 zł

1,00 zł

Ks. Dariusz Madejczyk

KSIĄŻKA

1,00 zł

0,85 zł

Gira Dennis, Midal Fabrice

KSIĄŻKA

39,90 zł

1,00 zł
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję