T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Kredyty - pakiet 2 sztuk

Rodzaj:
KREDYTY
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE
Wybierz interesujące Cię treści i płać tylko za te, które potrzebujesz.

Jeśli jesteś zainteresowany artykułem płatnym z archiwum „Katechety” lub „Biblioteki Kaznodziejskiej”, możesz wykupić do niego bezterminowy dostęp. W tym celu wystarczy zakupić pakiet „Kredytów” i płacić nimi za wybrane artykuły. Jak to zrobić?

> Pod bezpłatnym wstępem wybranego artykułu kliknij na przycisk „Kup dostęp”.

> Jeśli na Twoim koncie jest wystarczająca liczba „Kredytów”, artykuł zostanie automatycznie odkryty, a z Twoje konto użytkownika zostanie pomniejszona o liczbę „Kredytów”, którą był oznaczony artykuł.

> Jeśli nie posiadasz jeszcze „Kredytów” na swoim koncie, lub ich liczba nie jest wystarczająca do zakupu danego artykułu, skorzystaj z opcji „Doładuj konto”, która przekieruje Cię na stronę SwietyWojciech.pl.

> Na stronie wybierz interesujący Cię pakiet „Kredytów” i dokonaj ich zakupu za pomocą wskazanego przez Ciebie sposobu płatności.

> Płać „Kredytami” za wybrane przez siebie treści zarówno na stronie Katechety, jak i Biblioteki Kazdzodziejskiej! Pamiętaj, że termin ważności „Kredytów” to 12 miesięcy.
Nowe Towar dostępny 8,00
NASZA
CENA
8,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Wysoka

Wysyłka w 1 dzień

Bezpłatna dostawa
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

KREDYTY
15,00 zł
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję