T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Przewodnik Katolicki nr 01/2019

KOLĘDA? TAK! ALE JAK?
W najnowszym "Przewodniku Katolickim" piszemy o odwiedzinach duszpasterskich. Co zrobić, gdy i ksiądz i parafianie mają dobrą wolę, ale kolędy w takiej formie jak obecna zwyczajnie nie lubią?
- W poszukiwaniu nowych relacji . "Czy kolęda ma sens? Czy nie udajemy, że jest dobrze: przecież ani księża, ani większość parafian jej po prostu nie lubi. A może jest zupełnie inaczej: chcemy tych spotkań – ale nie w takiej formie?"
- A może nowy model kolędy? "Jeśli coś jest głupie, ale działa – to znaczy, że nie jest głupie. A co, jeśli jest mądre – ale nie działa? Porozmawiajmy o kolędzie."
- Królowie mówią o nas . "Kiedy ulicą wędrują orszaki Trzech Króli, widzimy w nich raczej nowoczesny religijny event, świetnie prezentujący się w telewizyjnych informacjach. Mało kto myśli o nich jak o pobożności ludowej. Czy kiedyś orszaki zastąpią nabożeństwa majowe? I co to dla nas oznacza?"
 

Nowe Towar niedostępny 6,00
NASZA
CENA
6,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 2,99 zł
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników
  • Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję