T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Przewodnik Katolicki nr 14/2020 wydanie w formie PDF

Rok wydania:
2020
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Rodzaj:
E-BOOK
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

W numerze:

▪Bez zamętu i bylejakości
Przeniesienie części działalności Kościoła do Internetu nie może oznaczać bylejakości i siania zamętu. To nie zdobywanie nowych terytoriów i podbijanie nowych ludów, ale głoszenie Jezusa Chrystusa.

▪Co wyniesiemy z pandemii
Już wiemy, że wyjdziemy z tego czasu inni. Zmęczeni. Rozczarowani. Biedniejsi. Czy jest szansa, że pandemia nas czegoś nauczy? Czy w trudnym doświadczeniu zrodzi się dobro?

▪Religijność w oparach lęku
Wyrzuty sumienia, pobożność zaburzona i narcystyczni liderzy – dk. Marcin Gajda, terapeuta, o religijności neurotycznej.

▪Kościół Maryi ofiarowany
W uroczystość Zwiastowania w Fatimie dokonano aktu zawierzenia Portugalii oraz Hiszpanii Najświętszemu Sercu Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi. Do aktu dołączyło wiele katolickich krajów, również Polska.

▪Religie wobec zarazy
Nie tylko katolicy zadają sobie pytanie, czy Bóg może przynosić śmierć i czy modlitwa chroni przed zakażeniem. Z podobnymi dylematami mierzą się dziś muzułmanie, żydzi czy prawosławni.

Ponadto:

▪Spotkać Jezusa to spotkać judaizm
Co zrobić, by lepiej zrozumieć, czym jest Eucharystia? Trzeba spojrzeć na nią oczami starożytnych Żydów – tak jak widzieli ją Jezus oraz Jego apostołowie.

▪Penderecki wszech czasów
Dał nam nie tylko całe mnóstwo dzieł, ale też uczył we współczesnym świecie głębokiego szacunku do muzyki. Odszedł Krzysztof Penderecki.

▪Nieludzkie nauczanie
Joanna Białobrzeska, pedagog: Zdalne nauczanie wprowadzone w Polsce na czas pandemii jest po prostu nieludzkie. Rodzice nie będą tego wytrzymywali, nie wytrzymają tego dzieci.

▪Czy wybory prezydenckie się odbędą?
„Nocna wrzutka” to działanie nieodpowiedzialne i potencjalnie bardzo szkodliwe. Piotr Trudnowski, prezes Klubu Jagiellońskiego, o kontrowersjach wobec kodeksu
 
 

Do otwarcia zakupionych plików niezbędny jest program lub aplikacja do czytania e-booków. W trakcie transakcji plik zostanie zabezpieczony indywidualnym znakiem wodnym i wysłany na adres poczty elektronicznej podany podczas składania zamówienia.

Nowe Towar dostępny 5,00
CENA DETALICZNA6,00 zł
NASZA
CENA
5,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Wysoka

Wysyłka w 1 dzień

E-book
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

Joanna Gadzińska, Marta Jelonek

KSIĄŻKA

34,90 zł

29,90 zł

Tomasz P. Terlikowski

KSIĄŻKA

29,90 zł

17,00 zł
  • Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję