WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Przewodnik Katolicki nr 17/2020 wydanie w formie PDF

Rok wydania:
2020
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Rodzaj:
E-BOOK
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

W najnowszym numerze:

-To była trudna Wielkanoc
Ks. Marek Jański, proboszcz parafii św. Andrzeja w Boruszynie: o Wielkanocy bez ludzi w kościele, o tym, kiedy transmisja nabożeństwa i Mszy ma sens i odkrywaniu kapłaństwa chrzcielnego.

-Msza online to tylko „zastępstwo”
Namiastki, działania zastępcze, połowiczne rozwiązania nie od dziś są obecne w życiu Kościoła. Stanowią zagrożenie. Poważniejsze niż się może wydawać.

-Bogobojni i pandemia
Surowe wymagania społecznej higieny to cena, którą płacimy, walcząc z koronawirusem. Ta sytuacja stawia jednak większość ludzi w nieuniknionym zwarciu z tymi, którzy myślą i wierzą inaczej, np. chasydami.

-Tarcza z pieniędzy
NBP wpompuje w naszą gospodarkę 100 mld złotych. Choć może to spowodować inflację w nieokreślonej przyszłości, gorsze byłoby czekanie na dwucyfrowe bezrobocie już teraz.

- Trianońska trauma
Traktat z Trianon odebrał Węgrom ich wielkość i do dziś ma wpływ na polityczne oblicze ich kraju. Pamiętajmy: polska racja stanu była i jest dość odległa od węgierskiej.

-Usługa zaplątana w sieci
Usługi są jednym z trzech najważniejszych działów polskiej gospodarki. Przeniesienie tego sektora do internetu wpłynie nie tylko na naszą ekonomię, ale zmieni nas jako konsumentów.

- Rodzina cieni
Dlaczego w rodzinach wymieniamy komunikaty, zamiast rozmawiać, dlaczego złość bywa dobra i jakie są sposoby poprawy relacji z najbliższymi. A także czym jest „rodzina cieni”.

- Poetka od Hioba
Sto lat temu urodziła się Anna Kamieńska. Poetka dziś zapomniana, zmarginalizowana, pomijana w swoim smutku i długo przeżywanej żałobie oraz pełnej pytań wyznawanej wierze. Tak bardzo niesłusznie.

Do otwarcia zakupionych plików niezbędny jest program lub aplikacja do czytania e-booków. W trakcie transakcji plik zostanie zabezpieczony indywidualnym znakiem wodnym i wysłany na adres poczty elektronicznej podany podczas składania zamówienia.

Nowe Towar dostępny 5,00
CENA DETALICZNA6,00 zł
NASZA
CENA
5,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Wysoka

Wysyłka w 1 dzień

E-book
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

Joanna Gadzińska, Marta Jelonek

KSIĄŻKA

34,90 zł

29,90 zł

kard. Konrad Krajewski

KSIĄŻKA

39,90 zł

30,64 zł
 • KONTAKT Z NAMI

  tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

  tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

  tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
  Plac Wolności 1

  tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

  e-mail sklep@swietywojciech.pl

  Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję