WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Przewodnik Katolicki nr 19/2020

Komunie nie tylko w maju
Trwają, właśnie się zaczynają, kończą lub… kiedyś będą. Organizacja Pierwszej Komunii Świętej w każdej parafii jest dziś wielkim wyzwaniem. Najważniejsze w pokonaniu trudności jest porozumienie z rodzicami.

Nierówna walka
Osłabieni brakiem bliskich i czułości, mieszkańcy DPS-ów czekają na dzień, kiedy wszystko wróci do normy i będą mogli cieszyć się życiem. Nie wiadomo jednak, ilu z nich doczeka tego momentu.

Ferment, nie cement
O. Kasper Kaproń prosto z Boliwii: „Pandemia mocno nadwerężyła finanse Kościoła. Patrzę na budynek, w którym mieszkam. Czy nadal jest sens go utrzymywać? Czy nie stajemy się – jak mówił papież Franciszek – strażnikami popiołów?”.

Nie chodzi o to, by było „jakoś”
Ks. Przemysław Drąg, duszpasterz rodzin: „Kwestia przebaczenia, pojednania w małżeństwie musi opierać się na wierze. Jeśli tylko po ludzku będziemy widzieli nasze porażki, zwycięstwa, nie mamy żadnych szans na uzdrowienie”.

W zdalnej pułapce
Dla jednych to wygodne wyjście i ułatwienie, dla innych przymus. Praca zdalna to tak naprawdę rozwiązanie „na chwilę”, o czym nie wszyscy wiedzą, wpadając w jej pułapkę.

Szwedzkie ryzyko
Powszechna kwarantanna nie zapobiega katastrofie, chociaż ratuje życie niektórym – takie wstępne wnioski wyciągnąć można z przykładu Szwecji, gdzie rząd nie ograniczył kontaktów w przestrzeni publicznej.

Arka ciągle jest
Arka dalej tętni życiem, dalej są w niej więzi i przyjaźnie, które stanowią o jej istocie. To niepełnosprawni intelektualnie wciąż na nowo pomagają nam postrzegać świat we właściwej perspektywie.

Antycypacje sprzed stu laty
Epidemia, kryzys, przesilenie rządowe, konflikt cywilizacji – te nieobce nam dziś „czarne prognozy” mają swoje papierowe prototypy, które powstały… sto lat temu. Wtedy to ukazała się m.in. powiastka Miasto Światłości.
 
Nowe Towar niedostępny 6,00
NASZA
CENA
6,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 9,99 zł
Obrazki srebrne i ikony Wszystkie
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

Guy Gilbert

KSIĄŻKA

16,90 zł

1,00 zł

Joanna Gadzińska, Marta Jelonek

KSIĄŻKA

34,90 zł

29,90 zł

Davis Bunn

KSIĄŻKA

24,90 zł

5,00 zł
Dotyk
Dotyk

-63%

Randall Wallace

KSIĄŻKA

29,90 zł

11,00 zł
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję