WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Przewodnik Katolicki nr 26/2022 wydanie w formie PDF

Rok wydania:
2022
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Rodzaj:
PRASA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE
„Przewodnik Katolicki” 26/26.06.2022
WYDANIE Z MODLITEWNIKIEM

 
Nie bójmy się uczciwych kłótni
W zależności od tego, jak podejdziemy do codzienności, może stać się ona dla nas albo przeszkodą, albo pomostem w budowaniu miłości w małżeństwie – rozmowa z Beatą Choroszewską, psycholog, krajową doradczynią życia rodzinnego.
 
Co się stało w Jordanowie
To nie samo użycie przymusu jest tutaj winą. Winą jest użycie przymusu w niewłaściwych sytuacjach, w niewłaściwej skali, w niewłaściwy sposób, z niewłaściwych powodów. Winą jest przekroczenie granic w użyciu środków przymusu bezpośredniego.
 
Kłopotliwy Plan Odbudowy
Wdrożenie Krajowego Planu Odbudowy będzie sporym wyzwaniem, ale też szansą modernizacyjną. Zdecydowana większość zawartych w nim reform to mało kontrowersyjne, ale istotne sprawy, które już dawno powinniśmy rozwiązać sami.
 
Trudna szkoła dla dzieci z afazją
Choć prawidłowo rozwijają się intelektualnie, a słuch mają w normie, z powodu neurodysfunkcji mózgu mają problem z mową, czytaniem i pisaniem nawet we własnym języku. Dzieci z afazją rozwojową szczególnie pod górkę mają w polskiej szkole, która nie zawsze nadąża za wiedzą na temat tego zaburzenia.
 
Policzek dla prezydenta
We Francji, w dłuższej perspektywie, wygra to ugrupowanie, które zapewni swoim obywatelom rozsądne rozwiązanie problemu udziału tego kraju w nowym, powojennym układzie europejskim.
 
Matka Boża odbita z internowania
Epilogiem Wielkiej Nowenny była kradzież obrazu Maryi na Jasnej Górze, po cichu zaaprobowana przez miejscowych paulinów. W rzeczywistości „złodziejem” był Kościół, który odbierał co mu się należało.
 
Ciało – kurier ważnych wiadomości
Czujesz zmęczenie i pijesz kolejną kawę? Boli cię głowa i kark po kolejnej godzinie pracy, więc bierzesz tabletkę? Naprawdę rozluźniasz się tylko, gdy śpisz? A gdyby tak słuchać sygnałów z ciała jak ważnych wiadomości? Ich odczytywanie może wspierać nasze zdrowie i samopoczucie.
 
Jesteśmy na wczasach
Ostatni turnus Marcina Wojdaka to zbiór opowiastek i zdjęć z rozsianych po całej Polsce niszczejących ośrodków wypoczynkowych PRL-u. Możemy dzięki niemu „zwiedzić” znikające już obiekty wczasów pracowniczych, młodzieżowych czy branżowych, które po nastaniu w Polsce kapitalizmu odeszły w zapomnienie.
 
INNE WYDANIA
CENA

9,50 zł

Nowe Towar dostępny 6,00
CENA DETALICZNA8,00 zł
NASZA
CENA
6,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Wysoka

Wysyłka w 1 dzień

Dostawa już od 9,99 zł
Obrazki srebrne i ikony Wszystkie
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję