WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Przewodnik Katolicki nr 27/2022 wydanie w formie PDF

Rok wydania:
2022
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Rodzaj:
PRASA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE
„Przewodnik Katolicki” 27/3.07.2022

Granice Kościoła

Kto choć raz przeczyta ten dokument, nie podejdzie bezrefleksyjnie do żadnego potencjalnego niebezpieczeństwa we wspólnocie i nie pozwoli się zwieść fałszywym prorokom.
 
Nadzwyczajne szafarki
Siostra Nathalie Becquart, pierwsza kobieta w historii z prawem głosu na Synodzie Biskupów, twierdzi, że Franciszek coraz bardziej docenia rolę kobiet w Kościele. Czy Kościół w Polsce nadąża pod tym względem za papieżem?
 
Dopóki się nie pali, po co wzywać straż pożarną?
Jeżeli Kościół trafnie odczyta potrzeby czasu, odpowie na nie w duchu Ewangelii, nie musi obawiać się kryzysów i zmian. Jednak aby czytać i słuchać, trzeba przestać… mówić – rozmowa z ks. prof. Zbigniewem Formella SDB
 
To nie będzie hit sezonu
Wbrew zapowiedziom podręcznik do Historii i Teraźniejszości nie skłania do myślenia. Serwuje gotowe tezy i schematy, nieco pachnąc czasami PRL.
 
Aborcja nie jest prawem konstytucyjnym
Skutkiem historycznego wyroku amerykańskiego Sądu Najwyższego nie jest zakaz aborcji. Jest nim jedynie przywrócenie, po niemal 50 latach, możliwości regulowania dopuszczalności aborcji w drodze ustawowej. Tylko tyle i aż tyle.
 
Zaniechana pomoc
Czy pierwsze legalne wspomagane samobójstwo we Włoszech, gdzie eutanazja pozostaje nielegalna, oznacza początek wprowadzania jej w kolejnych państwach tylnymi drzwiami?
 
Przemocowe puzzle
Znęcanie fizyczne jest pokłosiem drobnych aktów przemocy, które budują codzienność osób z niepełnosprawnością intelektualną. Większość z takich przypadków przechodzi niezauważona.
 
Maski Konopnickiej
Poetka drugorzędna? Zmora szkolnych dzieci? A może bojowniczka o niezależność i wzór Matki-Polki? Różnie o niej mówiono. W Roku Marii Konopnickiej warto się jednak trochę wysilić i próbować poznać ją bliżej. Najpierw należy zamknąć szkolny podręcznik.
 
INNE WYDANIA
CENA

8,00 zł

Nowe Towar dostępny 6,00
CENA DETALICZNA8,00 zł
NASZA
CENA
6,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Wysoka

Wysyłka w 1 dzień

Dostawa już od 9,99 zł
Obrazki srebrne i ikony Wszystkie
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję