WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Przewodnik Katolicki nr 31/2020

Wydawnictwo:
Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Rok produkcji:
2020
Rodzaj:
PRASA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Co komu wolno na Jasnej Górze
Uważam, że powinniśmy uwrażliwiać organizatorów pielgrzymek, by nie zawłaszczali tego miejsca własną tradycją i nie zachwaszczali go ideologią – wywiad z o. Samuelem Pacholskim, przeorem klasztoru jasnogórskiego.
 
Siostry wiedziały, jak pomagać, nawet w ekstremalnych warunkach
W Powstaniu Warszawskim o stolicę walczyły kobiety, które często z niej nie pochodziły. „Po przeczytaniu książki ktoś powiedział, że jest pewien, że miasto było osłonięte niewidocznym płaszczem opieki i modlitwy przez siostry zakonne. I coś w tym jest” – rozmowa z Agatą Puścikowską, autorką książki „Siostry z powstania.
 
Najtrwalsze pomniki francuskiej historii
W Nantes ucierpiał jeden z symboli kultury Francji. Tamtejsza katedra jest częścią duchowego dziedzictwa całej Europy oraz natchnieniem wszystkich wrażliwych na piękno ludzi na świecie.
 
Diabeł tkwi w szczegółach
Według tzw. konwencji stambulskiej ofiarami przemocy są głównie kobiety. Zapisy dokumentu bazują na ideologii gender, co kompletnie wypacza diagnozę tego ważnego problemu społecznego.
 
Nie pić dla innych
Pijemy coraz więcej i częściej. Sięgamy po alkohol, by poradzić sobie ze stresem i swoimi emocjami. W czasach, gdy wszystko jest na wyciągnięcie ręki, powstrzymanie się od alkoholu wydaje się trudnym zadaniem.
 
Przede wszystkim dobro dziecka
Wyobrażenie niektórych rodzin adopcyjnych, że ,,przychodzą jak do sklepu i wybierają dziecko”, bo ich jest tyle, jest błędne. Wygląda to odwrotnie: w ośrodku, w imieniu dziecka, wybiera się mu rodzinę. Rozmowa z Lucyną Hoffman-Czyżyk, dyrektorką Ośrodka Adopcyjnego ,,Żar”
 
Sport dla bogatych
Jesteśmy jednym z najmniej wysportowanych narodów w Europie i nie jest to tylko wynik awersji do wysiłku fizycznego. Poziom „usportowienia” zależy także, a może nawet przede wszystkim, od polityki władz i sytuacji ekonomicznej społeczeństwa.
 
Daj się ponieść flow
Poczucie uskrzydlenia i radości płynące z uczenia się nowych rzeczy, zatopienie w ulubionej czynności tak jakby świat nie istniał, eksperymentowanie, sięganie granic własnych możliwości. To stan przepływu, czyli flow. Jak go doświadczyć?
 
INNE WYDANIA
CENA

6,00 zł

5,00 zł

Nowe Towar niedostępny 6,00
NASZA
CENA
6,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 9,99 zł
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

Rachel Hauck

KSIĄŻKA

34,90 zł

15,00 zł

Matteo Spicuglia

KSIĄŻKA

24,90 zł

10,00 zł

José H. Prado Flores

KSIĄŻKA

20,00 zł

6,00 zł

Dorota Łosiewicz

KSIĄŻKA

29,90 zł

18,45 zł
 • KONTAKT Z NAMI

  tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

  tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

  tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
  Plac Wolności 1

  tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

  e-mail sklep@swietywojciech.pl

  Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję