WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Przewodnik Katolicki nr 32/2021

Rok wydania:
2021
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Święty Wojciech
Rodzaj:
PRASA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE
Przewodnik Katolicki nr 32/2021
 
Parafia pomyślana inaczej
Czy możliwy jest nowy model parafii, budowanych nie na podziałach administracyjnych, ale wokół konkretnych potrzeb i konkretnych środowisk? Taki pomysł ma arcybiskup z Australii.
 
Ukryty, ale nie milczący
Wbrew oczekiwaniom części komentatorów Benedykt XVI po przejściu na emeryturę nie zrezygnował z publicznego zabierania głosu. Odzywa się rzadko, ale czas i treść jego wypowiedzi nie są przypadkowe.
 
Wiara Prymasa
W Boga i Bogu, który kieruje losami człowieka i świata, była dla kard. Stefana Wyszyńskiego najważniejszym źródłem siły i nadziei.
 
Siostry konspiratorki

Były mistrzyniami tajnych operacji, zachowywania zimnej krwi i wiary w Bożą Opatrzność. Podczas okupacji Zgromadzenie Rodziny Maryi ocaliło kilkaset żydowskich dzieci i dorosłych.
 
Towarzyszenie duchowe

Patrząc na swoje życie, możemy się nie tylko dziwić naszej inności, wrażliwości i sposobom odbierania rzeczywistości, ale nawet je odrzucać. Ktoś patrzący na nasze życie z boku może nam pomóc zaakceptować i docenić naszą niepowtarzalność, przez którą Bóg komunikuje się z nami.
 
Mieszkania już nie do mieszkania
Inwestorzy kupują mieszkania hurtem, a ceny w największych miastach przebiły już granicę 10 tys. zł za metr lokalu. Niestety, funkcja mieszkaniowa mieszkania powoli schodzi na dalszy plan. Najważniejsza staje się chęć zarobienia na nim.
 
Polska kontra Trybunał Sprawiedliwości UE
Co jest ważniejsze: prawo polskie czy prawo unijne? To pytanie wysunęło się na pierwszy plan w toczącym się od sześciu lat sporze wokół polskiego sądownictwa. Spór ten gwałtownie przyspieszył.
 
Falstart Komisji ds. Pedofilii
Wskutek elementarnych błędów komunikacyjnych przy okazji prezentacji pierwszego raportu Państwowej Komisji ds. Pedofilii w świat poszedł ciężki fake news.
 
Asperger na rynku pracy
Choć pracownikami mogą być wzorowymi, osoby z zespołem Aspergera nie mają lekko na rynku pracy, głównie z powodu swojej odmienności w społecznym funkcjonowaniu. Właśnie dlatego ruszył dla nich i ich rodzin ogólnopolski Telefon Zaufania.
 
Choroba, o której się milczy
W statystykach dotyczących samobójstw dominują panowie, w diagnozowaniu depresji zdecydowanie więcej przypadków wykrywanych jest u kobiet. Dlaczego męska depresja to wciąż temat tabu?
 
Nowe Towar niedostępny 6,00
NASZA
CENA
6,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 9,99 zł
Obrazki srebrne i ikony Wszystkie
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

red.: s. Beata Zawiślak, ks. dr Marcin Wojtasik

KSIĄŻKA
17,00 zł

(red.) ks. prof. Jan Szpet i Danuta Jackowiak

KSIĄŻKA

14,00 zł

11,90 zł

ART. PAPIERNICZE
50,00 zł
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję