WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Przewodnik Katolicki nr 34/2020

Wydawnictwo:
Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Rodzaj:
PRASA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Nikt za nas nic nie zrobi
Co czuje człowiek zabierany przez policję z mieszkania? Czy Białorusini wierzą jeszcze w swoje zwycięstwo? Jak wspiera ich Kościół? Z Artiomem Tkaczukiem, kilka godzin po jego zwolnieniu z przesłuchania
 
Kreatywne protestowanie
Każda zmiana, także zmiana rządów, dokonuje się poprzez symbole. Protesty na Białorusi mają swoje kolory, znaki i brzmienia.
 
Czego nie wiemy o Cudownym Obrazie?
Cudowny Obraz Matki Bożej Częstochowskiej oglądamy zwykle z daleka albo na jednej z tysiąca kopii. Oryginał poddany szczegółowym badaniom opowiada o sobie bardzo szczegółowo.
 
Zawód: kościelny
Wymieni żarówkę. Zapali świece. Jak trzeba, rozbuja dzwony – te prawdziwe, a nie na elektryczny pstryczek. Poprowadzi spotkanie z ministrantami. Zbierze tacę. A i to mało… Po prostu kościelny
 
Naprawa przez likwidację
Spadek cen węgla i wzrost opłat za emisję dwutlenku węgla pogrążają polskie górnictwo. Koronawirus ten marazm jeszcze pogłębił. Tymczasem prezentacja planu restrukturyzacji kopalń została odsunięta w czasie.
 
Marzenia większe niż strach
„Z ignorancji rodzi się strach, a ze strachu zamknięcie. Dlatego wielu Europejczyków nie chce widzieć bólu tych, którzy cierpią w innych częściach świata”. Rozmowa z Dawoodem Yousefim, uchodźcą z Afganistanu.
 
Miecz i krzyż
Takiego miecza jeszcze w Polsce nie znaleziono. Inkrustowany znakiem krzyża, znaleziony w wodach jeziora, oblewającego wyspę z siedzibą księcia Mieszka – czy mógł należeć do pierwszego historycznego władcy Polski?
 
Kobieta kobietce
Mama jest najwłaściwszą osobą do przekazywania wiedzy związanej z płciowością, dojrzewaniem, seksualnością. Jak i kiedy rozmawiać z córką o dojrzewaniu oraz czy potrzebny jest do tego specjalny scenariusz?
 
Czarny Anioł nie żyje
Próby z nią trwały bardzo długo. Była precyzyjna i wymagająca. Zjawiskowa, charyzmatyczna, wybitna, tajemnicza. Jedyna. Nie żyje Ewa Demarczyk.
 
„Solidarność” narodziła się w zajezdni
Jak przedstawić atmosferę Sierpnia ’80 ludziom, którzy tego nie pamiętają? Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu znalazło na to sposób – zorganizowało interaktywną wystawę-spektakl.
 
Nowe Towar dostępny 6,00
NASZA
CENA
6,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Wysoka

Dostawa już od 9,99 zł
Obrazki srebrne i ikony Wszystkie
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję