WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Przewodnik Katolicki nr 36/2020

Rok wydania:
2020
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Rodzaj:
PRASA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE
Niewierzące dzieci wierzących rodziców
Buntują się na chodzenie do kościoła, nudzą się na religii, żyją w sprzeczności z katolicką moralnością. Dzieci wierzących rodziców nie zawsze przejmują od nich wiarę.
 
Katecheza marzeń
Mierzą się z wieloma niepewnościami; chcą być wolni, autonomiczni, ale to nie znaczy, że lubią chaos. Tacy uczniowie przychodzą na katechezę. Świetnie! To właśnie jest przestrzeń do rozmów, do głoszenia Ewangelii. Dla dobrego katechety punktem wyjścia nie jest konspekt lekcji, ale właśnie te pytania.
 
Bronić czy nie bronić?
Krótki internetowy wpis na papieskim koncie wywołał w Polsce wielkie emocje. Dopatrywano się nawet sprzeczności z nauczaniem papieża Polaka. W czym tkwi problem?
 
Gdy słowo nie pokrzepia
Podobnie jak w dawnych czasach, są kaznodzieje, którzy przyciągają tłumy spragnionych słowa Bożego. Są jednak i tacy, którzy głoszą zamiast niego coś zupełnie innego. Co wtedy?
 
Jak leczyć niepłodność
„Program kompleksowej ochrony zdrowia prokreacyjnego w Polsce na lata 2016–2020” nie przyniósł spodziewanych efektów. Komentując tę informację, część mediów pisała o „fiasku naprotechnologii”. Prawda jest jednak zupełnie inna.
 
Deficyt to nie dramat
109 miliardów złotych wyniesie deficyt budżetowy Polski i będzie pod wieloma względami rekordowy. Jednak uparte trzymanie się zaplanowanego na ten rok „zerowego deficytu” w sytuacji pandemii mogłoby doprowadzić do katastrofy społecznej.
 
Powrót do szkoły 2020
Inny niż wszystkie do tej pory, pełen pytań i wątpliwości. Jednak to spokój nas, dorosłych, jest kluczem do zdrowia psychicznego dzieci. Jak dobrze przygotować się na to, co przed nami?
 
Empatia dla siebie samego to podstawa
– Dopiero kiedy wiem, o co mi chodzi, dlaczego się gniewam, jestem zazdrosna albo jest mi smutno, jestem w stanie usłyszeć drugą osobę. To jest taki kierunek: świadoma swoich uczuć i potrzeb – wychodzę do drugiego człowieka. Rozmowa z Ewą Stradomską o komunikacji empatycznej.
 
INNE WYDANIA
CENA

6,00 zł

5,00 zł

Nowe Towar niedostępny 6,00
NASZA
CENA
6,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 9,99 zł
Obrazki srebrne i ikony Wszystkie
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję