WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Przewodnik Katolicki nr 46/2020 wydanie w formie PDF

Rok wydania:
2020
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Rodzaj:
E-BOOK
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Dużo słów, mało bliskości
Co wykrzyczała młodzież w niedawnych protestach ulicznych? Nie chodzi o najbardziej słyszalne i bulwersujące treści, bo te same się tłumaczą. Ważniejsze jest to, co usłyszeć należy „między wierszami”.
 
Braterstwo dla Syrii
– W Syrii pomagamy co miesiąc ponad 6 tysiącom rodzin w Aleppo. Na przestrzeni 4 lat program objął prawie 10 tysięcy rodzin. Rozmowa z Sylwią Hazboun, koordynatorką programu Rodzina Rodzinie.
 
Pomagają, nie oceniają
Wygląda na to, że uliczne protesty paradoksalnie przyczyniły się do większego nagłośnienia działalności organizacji pomagających kobietom w niechcianej ciąży. Telefony się urywają.
 
Pandemia śmierci
Liczba wydanych aktów zgonu w październiku była o jedną trzecią wyższa niż w analogicznym okresie poprzedniego roku. To nie tylko efekt pandemii COVID-19, ale też ukrytych kosztów zamrożenia służby zdrowia.
 
Wariacje pocztowe
Gdy w piątek rano, trzy dni po oficjalnym terminie amerykańskich wyborów, ujawniono, że w tamtejszych urzędach pocztowych nadal zalega prawie 2 tysiące listów z głosami niedostarczonymi komisjom wyborczym, chyba nikogo to nie zdziwiło.
 
Kościół i rewolucja „Solidarności”
Sierpień 1980 r. i następujący później „karnawał Solidarności” nie były czasem, gdy Kościół chciał odgrywać pierwszoplanową rolę. Obawy zdawały się przeważać nad entuzjazmem i nadzieją.
 
Krok dalej od dzieciństwa
„Poza fizycznymi trudnościami większość z nas ma swoje życie, niektórzy partnerów, dzieci. Nie chcę, by ludzie myśleli o życiu z rdzeniowym zanikiem mięśni jako o wspieranej wegetacji”. Rozmowa z Joanną Czaplą o dorosłym życiu z SMA i potrzebie wsparcia osób z niepełnosprawnościami nie tylko w pielęgnacji.
 
Zapraszam cię na swoją lekcję
Przełom marca i kwietnia wstrząsnął każdą przestrzenią naszego życia. Komputer i telefon stały się wirtualnymi ścianami biur, sal konferencyjnych i wykładowych, ale też klas. Trzeba było zamienić kredę czy pisak na myszkę i kursor. Udało się?
 
Więcej niż wolność
Znakomity film Ołeha Sencowa Numery to nie tylko parabola życia w systemie totalitarnym. To także opowieść o tym, jak można zmarnować wolność.
 
Chłopi malowani
Od wesela Boryny po jego pogrzeb, od uwielbienia pięknej Jagny po jej wypędzenie, od zgody we wsi do kłótni i nienawiści. Ta historia wciąż może być aktualna, jak twierdzą twórcy nowego filmu opartego na Chłopach Reymonta.
 

Do otwarcia zakupionych plików niezbędny jest program lub aplikacja do czytania e-booków. W trakcie transakcji plik zostanie zabezpieczony indywidualnym znakiem wodnym i wysłany na adres poczty elektronicznej podany podczas składania zamówienia.

INNE WYDANIA
CENA

6,00 zł

Nowe Towar dostępny 5,00
CENA DETALICZNA6,00 zł
NASZA
CENA
5,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Wysoka

Wysyłka w 1 dzień

E-book
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników
 • KONTAKT Z NAMI

  tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

  tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

  tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
  Plac Wolności 1

  tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

  e-mail sklep@swietywojciech.pl

  Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję