WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Przewodnik Katolicki nr 48/2020 wydanie w formie PDF

Rok wydania:
2020
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Rodzaj:
E-BOOK
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

 
W nocy naszej samotności
Tegoroczny Adwent będzie czasem zadawania wielu trudnych pytań. Jednym z nich będzie na pewno pytanie o nadzieję. Gdzie jej szukać? Jak się jej uczyć? Modlitwa to jedno z miejsc, w którym możemy ćwiczyć się w nadziei.
 
Świętość Jana Pawła II broni się skutecznie
Raport McCarricka pokazuje, że święty papież nikogo nie osądzał pochopnie i samowolnie, tylko ufał procedurom obowiązującym w Kościele i je stosował. Wywiad z o. Adamem Żakiem SJ.
 
Ekonomia dwóch Franciszków
Pandemia uwypukliła fakty widoczne już przed jej wybuchem. Nie pozostawiła wątpliwości, że ekonomia oparta na zysku i kulcie pieniądza nie zdała egzaminu. Tej sytuacji Kościół nie chce obojętnie się przyglądać. Być może ekonomia dwóch Franciszków, wypracowana przez wchodzące w czynne życie pokolenie, będzie ratunkiem dla świata.
 
Fundusz Wsparcia Gwiazdorów
Sytuacja pracowników kultury i artystów już przed pandemią była słaba. Obecnie jest już bardzo zła. Nieprzemyślane zasady Funduszu Wsparcia Kultury sprawiły, że rządowe wsparcie trafiło nie tam, gdzie trzeba.
 
A jednak otwierają
Zamknięcie dużych sklepów w najgorętszym dla gospodarki okresie uderza nie tylko we właścicieli, ale przede wszystkim w pracowników i dostawców. To, czy fala upadłości nie pozbawi pracy tysięcy zatrudnionych w sklepach ludzi, zależy również od konsumentów.
 
Nie(d)ocenione wsparcie
Ośmioro na dziesięciu pacjentów z COVID-19 podłączonych do respiratora umiera. Udział fizjoterapeutów w procesie leczenia może wpłynąć na niejedne czarne statystyki medyczne.
Ich praca jest jednak często niedoceniana.
 
Nie tylko Hagia Sophia
Mało kto interesuje się losem innych byłych świątyń chrześcijańskich, które obecnie w Turcji, w szybkim tempie, tracą status obiektów muzealnych i przekazywane są muzułmańskim wspólnotom religijnym.
 
Pokochać siebie
Temperament to rezerwuar naszych cech, których możemy użyć do czegoś dobrego i do czegoś złego, to narzędzie. Jak nóż, którym mogę pokroić chleb albo mogę nim kogoś zabić – ks. Mirosław Maliński w rozmowie o tym, jak świadomie budować charakter.
 
Sprzątanie na pożegnanie
Okres przed świętami to dobry moment na porządki w domu, w którym teraz spędzamy więcej czasu niż zwykle. Porządki w głowie są dobrym pomysłem na każdą porę roku. A co wspólnego ma sprzątanie z przyglądaniem się różnym etapom w życiu?
 
Rowerem z Matką Bożą
Wizerunki Matki Bożej na Podlasiu nie są tylko elementem folkloru. Każdy z nich opowiada historię miejsca, w którym się znajduje. Bywa, że bardzo bolesną. Maryja jest tam wciąż żywo obecna.
 
Oni wszyscy są ludźmi
Ta historia mówi prawdę ewangeliczną: że złodzieje i prostytutki pierwsi wejdą do królestwa niebieskiego. Dziś dotyka też sytuacji uchodźców, ludzi odepchniętych przez społeczeństwo, niechcianych czy pogardzanych. Życie przed sobą Ajara w nowej wersji filmowej.


 

Do otwarcia zakupionych plików niezbędny jest program lub aplikacja do czytania e-booków. W trakcie transakcji plik zostanie zabezpieczony indywidualnym znakiem wodnym i wysłany na adres poczty elektronicznej podany podczas składania zamówienia.

INNE WYDANIA
CENA

6,00 zł

Nowe Towar dostępny 5,00
CENA DETALICZNA6,00 zł
NASZA
CENA
5,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Wysoka

Wysyłka w 1 dzień

E-book
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

 • KONTAKT Z NAMI

  tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

  tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

  tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
  Plac Wolności 1

  tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

  e-mail sklep@swietywojciech.pl

  Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję