WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Przewodnik Katolicki nr 8/2022 wydanie w formie PDF

Rok wydania:
2021
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Rodzaj:
PRASA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

„Przewodnik Katolicki” 8/20.02.2022
 
Kłopoty z posłuszeństwem
Żyjemy w czasach demokracji i synodalności. Posłuszeństwo jawi się nam jako relikt przeszłości. Na jego tle od czasu do czasu wybuchają małe konflikty i wielkie skandale. O co chodzi w kościelnym posłuszeństwie, czemu ono służy i jakie niesie ze sobą zagrożenia?
 
Pierwszy raz na żywo
Byliśmy zszokowani: podczas największego włoskiego festiwalu piosenki ogłoszono, że papież będzie gościem w telewizji. I rzeczywiście, w niedzielę 6 lutego Franciszek – i to na żywo – odpowiedział na kilka pytań.
 
Gdy spowiednik nie rozumie lub rani
Jeśli czuję, że dotychczasowy spowiednik mnie nie rozumie albo jego rady wydają niedobre owoce, mogę swobodnie od niego odejść i szukać gdzie indziej.
 
Niedziela do odhandlowania
Zdaniem ekspertów uszczelnienie zakazu handlu w niedzielę w Polsce spowoduje dalsze szukanie sposobów na obejście przepisów, bo są liczni chętni do kupowania także tego dnia. Dlaczego?
 
Nie wszystkie błędy Polskiego Ładu
W ostatnim czasie pojawiło się mnóstwo kontrowersji związanych z poszczególnymi zmianami podatkowymi, które obowiązują od początku roku. Przedstawiamy najważniejsze z nich i sposoby radzenia sobie z nimi.
 
Ambasada Aborygenów
50 lat temu namiot ustawiony przez czterech młodych ludzi przed budynkiem parlamentu w Canberze zapoczątkował ruch obywatelskiego protestu, który na trwałe odmienił Australię.
 
Prawda czasu i prawda ekranu
Gierkowskie dziesięciolecie stało się antytezą Polski lat 90., które dla pokoleń wychowanych w PRL-u były czasem chaosu, braku stabilizacji i jasnych reguł, jakże różnym od tego, do czego przywykli i co w jakiś sposób akceptowali.
 
Ukryta agresja, niewidzialna manipulacja
Przesadzasz”, „histeryzujesz”, „wydaje ci się”. Jeśli rozpoznajesz niektóre z tych komunikatów, to możliwe, że stałeś się ofiarą mikroagresji. Jak radzić sobie w takich sytuacjach?
 
Sześć powodów, aby zostać
Nad ochronką „Jurek” zawisły czarne chmury. Poczucie bliskości, zaufanie, głębokie relacje, wszystko to, co przez lata było budowane krok po kroku w codzienności, być może zostanie zburzone.
 
Pieśń z ducha i z ciała
Czy można Pieśń nad Pieśniami wymalować jako ikonę? Granice swoich możliwości sprawdzali na tym temacie artyści z Polski i z Ukrainy, a efekty ich pracy obejrzymy w Muzeum Archidiecezji Warszawskiej.
 
INNE WYDANIA
CENA

7,00 zł

Nowe Towar dostępny 6,00
CENA DETALICZNA7,00 zł
NASZA
CENA
6,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Wysoka

Wysyłka w 1 dzień

Dostawa już od 9,99 zł
Obrazki srebrne i ikony Wszystkie
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję