T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Cuda w Tobie

Mark Victor Hansen

ISBN:
978-83-8065-157-9
Tłumacz:
Anna Lewandowska
Rok wydania:
2017
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Rodzaj:
E-BOOK
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

 

Książka współautora bestsellerowej serii „Balsam dla duszy” oraz dla miłośników Reginy Brett

Mark Victor Hansen jest znany polskiemu czytelnikowi przede wszystkim jako współautor bestsellerowej serii „Balsam dla duszy”, od wielu lat cieszącej się niesłabnącą popularnością, głównie z powodu skuteczności przedstawionych w niej zasad mądrego, spełnionego życia. Książki Hansena sprzedały się na całym świecie w nakładzie ponad 500 mln. egzemplarzy, co czyni go jednym z najpoczytniejszych pisarzy naszych czasów.     

„Cuda w Tobie” to przede wszystkim książka pomagająca odblokować w sobie cudowny potencjał jaki posiada każdy człowiek. Chyba każdy doświadczył w swoim życiu poczucia, że dysponuje nieoszacowanymi pokładami energii. Jak do nich dotrzeć, jak je wyzwolić? Dowiesz się z tej książki.

A może uważasz, że nie zasługujesz na cud?

"Cuda w tobie to wyjątkowa książka, która pomoże ci nastawić się na otrzymywanie cudów, dostrzegać je wokół siebie i doświadczać ich w sobie. Jeśli potrzebujesz cudu albo po prostu chcesz doświadczać ich częściej, przeczytaj tę książkę i wciel jej przesłanie w swoje życie."

Daniel Amen, MD, autor Change Your Brain, Change Your Life

Książka jednego z najpoczytniejszych autorów naszych czasów!

 

Do otwarcia zakupionych plików niezbędny jest program lub aplikacja do czytania e-booków. W trakcie transakcji plik zostanie zabezpieczony indywidualnym znakiem wodnym i wysłany na adres poczty elektronicznej podany podczas składania zamówienia.

INNE WYDANIA
CENA

27,00 zł

22,90 zł

Nowe Towar dostępny 9788380651579 18,00
CENA DETALICZNA27,00 zł
NASZA
CENA
18,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Wysoka

Wysyłka w 1 dzień

E-book

RECENZJE W MEDIACH

KatechezaNatana.pl

Czy zastanawiałeś się czasami nad tym, drogi Czytelniku serwisu katechezanatana.pl, że pomimo Twojej wiary w cuda (bo pewnie większość odwiedzających tę stronę to wierzący) one dzieją się ciągle w Twoim życiu. Uśmiechasz się „z niedowierzaniem”? Jeśli tak (a nawet jeśli nie) zachęcam się do lektury nowej książki autorstwa Marka Viktora Hansena „Cuda w Tobie. Zobacz , jak niesamowite dzieła Bóg czyni w tobie i poprzez ciebie”. Autor „Balsamu dla duszy” prezentuje nam tym razem rodzaj poradnika – lornetki, która pozwoli nam trochę bardziej wyraziście popatrzeć na to, co się dzieje w nas i wokół nas. Przede wszystkim proponuje on odejście od myślenia typu: cuda przytrafiają się wszystkim tylko nie nam i są dziełem przypadku. Następnie autor zaprasza nas do naszej „osobistej” krainy cudów. Aby tam się dostać potrzeba „tylko” uwierzyć w cuda (nie jako szczęśliwy traf ale jako fakt), zobaczyć je i wreszcie samemu stać się cudem, by błogosławić innym. Fragment książki Główna część książki została oparta na schemacie tzw. dwunastu zwojów cudów. To inspirujące myśli przewodnie , które Hansen rozwija w każdym z kolejnych rozdziałów np. Pierwszy zwój cudów: „Cuda są dla mnie normą. Bóg chce, aby moje życie było pełne cudów. Już samo moje życie jest cudem. Cuda dzieją się dla mnie nieustannie.” Te afirmacje mają na celu spojrzenie na nas samych i swoją codzienność w kategorii łask (jako cudów), które otrzymujemy każdego dnia. I pomimo, że treści książki wydają się znane, to spojrzenie na nie w kontekście cudów, pozwala, że nabierają one nowego znaczenia. Ta niewielka książeczka to klucz, która pozwala z ufnością popatrzeć w przyszłość, a dzięki temu np. z większym spokojem trwać w kryzysie, i co najważniejsze, przeżywać swoje życie (realizować cele i swoje powołanie) na miarę potencjału otrzymanego od Boskiego Cudotwórcy.

WIĘCEJ

Wiara.pl

W trzecim tomie PWN-owskiej encyklopedii „Religia” przeczytać możemy następującą definicję cudu: „zjawisko o nadzwyczajnym charakterze, traktowane w religiach jako przejaw działania nadprzyrodzonej mocy lub jako znak od Boga. Wyjątkowość c. polega na tym, że jest on zdarzeniem wykraczającym poza horyzont zwykłych ludzkich doświadczeń…”. Myślę, że Mark Victor Hansen - autor książki „Cuda w tobie” - w stu procentach zgodziłby się z pierwszym zdaniem z powyższego cytatu. Natomiast gdy idzie o drugą jego część, zapewne zacząłby ostro protestować. Dlaczego? Ano dlatego, że wg. Hansena każdy nasz dzień pełen jest niezliczonej ilości cudów, które wcale nie wykraczają „poza horyzont zwykłych ludzkich doświadczeń”. Problem tylko w tym, że nie zawsze potrafimy te cudowne zdarzenia dostrzegać. W jaki sposób możemy to zmienić? „Pierwszy krok na tej drodze to uwierzyć w cud. Przyjacielu, cuda istnieją naprawdę. To nie zbieg okoliczność. To nie „szczęśliwy traf”. To zaplanowane, celowe działanie Boga, które ma ukazać Jego moc i miłość, a także uczynić ten świat lepszym. Na świecie jest o wiele więcej cudów niż te najbardziej niezwykłe, zapisane w Biblii” – stwierdza autor i, jak na mówcę motywacyjnego przystało, zaczyna rzucać kolejnymi przykładami i historiami (zarówno z Pisma Świętego, jak i z życia współczesnych ludzi), które mają nam uświadomić, że cuda nie tylko przydarzają się nam każdego dnia, ale też sami możemy je czynić. Chociażby dobrym słowem, uczynkiem, spotkaniem z kimś, kogo dawno nie widzieliśmy… Mistyka codzienności? Tak! Mark Victor Hansen pisze dokładnie o tym samym, o czym przez lata nauczał ojciec Joachim Badeni ("Badeni i Fellini"), czy ostatnio o. Jan Paweł Konobrodzki („Słuchaj”). Każdy, kto chce nauczyć się pozytywnego, pełnego nadziei nastawienia do życia, musi przeczytać „Cuda w tobie”. Wszak to wielka księga cudów, która czyni cuda w życiu czytelników.

WIĘCEJ

Opoka.org.pl

Dzisiaj bardzo modne i popularne stało się zaczytywanie w motywacyjnych myślach na temat życia. Każdy z nas chce się zainspirować, każdy z nas chce znaleźć bodziec do tego, by żyć lepiej. A jednak nie zawsze potrafimy nasz zachwyt nad danym tekstem przełożyć na konkretne działanie. Jedna z bardziej znanych myśli motywacyjnych, często przytaczana w wielu artykułach, wypowiedziana została przez Alberta Einsteina: „Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko”. Wielokrotnie sama natknęłam się na nią, przeglądając strony internetowe, jednak dopiero czytając książkę „Cuda w Tobie” zobaczyłam, co to znaczy wprowadzać te słowa w życie. Marc Victor Hansen, autor wspomnianej już publikacji to człowiek, który głęboko wierzy w to, że cuda są wszędzie i każdy może z nich skorzystać. Swoje przekonanie opiera na wieloletnim doświadczeniu, które przyniosło mu codzienne życie. Pisarz pragnie podzielić się z czytelnikiem swoimi przeżyciami i poglądami, ponieważ uważa je za coś bardzo cennego. Aby uwiarygodnić działanie rad, które zamieścił w książce, w miarę lektury poznajemy wiele innych osób, które tak jak Marc odkryły, że cuda są na wyciągnięcie ręki. Książka „Cuda w Tobie” to lekka i idealna lektura, nie tylko dla ludzi, którzy utracili w życiu nadzieję, ale również dla każdego, który pragnie w sposób maksymalny wykorzystać potencjał kryjący się w jego życiu. Cuda są wszędzie. Wystarczy tylko otworzyć oczy.

WIĘCEJ
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

Dotyk

-37%

Dotyk

Randall Wallace

E-BOOK

29,90 zł

18,90 zł
Siedem ostatnich słów Jezusa

Best
seller

-36%

Siedem ostatnich słów Jezusa

o. James Martin SJ

E-BOOK

20,00 zł

12,90 zł
Jeśli nie dzisiaj, to kiedy?

-36%

Jeśli nie dzisiaj, to kiedy?

Gerhard Lofhink

E-BOOK

25,00 zł

15,90 zł
Miłość jest piękna.

-36%

Miłość jest piękna.

Jan Paweł II

E-BOOK

20,00 zł

12,90 zł
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję