T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Franciszek dla mężczyzn

Markus Hofer

ISBN:
978-83-7516-997-3
Tłumacz:
Kamil Markiewicz
Rok wydania:
2016
Rodzaj:
E-BOOK
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

 

Książka o Franciszku jako mężczyźnie, a nie jako świętym, którym przecież jest. Książka dla mężczyzn, którzy chcą lepiej zrozumieć siebie samych, a także dla kobiet ciekawych tajników męskiej duszy. „Biedaczyna z Asyżu bywał pochopny w swoich sądach, bezlitosny, apodyktyczny, małostkowy, wykazywał liczne sprzeczności i miał niezwykle rozbudowane «ego». Do swojego ojca odnosił się jak nastolatek, który uważa, ze zjadł wszystkie rozumy; współbraci traktował jak dzieci, a Klarę – jak gdyby wciąż próbowała go uwieść”. 

O. Richard Rohr OFM, Albuquerque, Nowy Meksyk

Święty z Asyżu mówi nam, jak zintegrować mrok, który jest w nas, jak pojednać się z nim i przemienić w nowe światło; jak godzić w sobie cząstkę Boską i ludzką; jak utrzymać różne elementy swojej osobowości w równowadze tak, by zdobyć nową jakość życia.

Markus Hofer (ur. 1957) studiował filozofię, teologię, germanistykę i historię sztuki w Innsbrucku (Austria). Przez wiele lat był dyrektorem katolickich instytucji zajmujących się edukacją mężczyzn. Jest autorem książek i doradcą, który pomaga mężczyznom odnaleźć ich powołanie.

 

51

Do otwarcia zakupionych plików niezbędny jest program lub aplikacja do czytania e-booków. W trakcie transakcji plik zostanie zabezpieczony indywidualnym znakiem wodnym i wysłany na adres poczty elektronicznej podany podczas składania zamówienia.

Nowe Towar dostępny 9788375169973 14,90
CENA DETALICZNA24,00 zł
NASZA
CENA
14,90

DOSTĘPNOŚĆ:

Wysoka

Wysyłka w 1 dzień

E-book
Recenzje czytelników
Średnia ocen: 5
5 gwiazdek
1
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się

Recenzje kupujących

Michał

Opinia z dnia: 05.07.16r

Jest to historia, którą czytałem z dużym zainteresowaniem przed pracą, w trakcie pracy i po pracy. Nie jestem znawcą biografii osób świętych , ale tak napisana historia, jak w tej książce, powoduje, że postać bohatera jest, jakby przeniesiona do wydarzeń i sytuacji aktualnego czasu. Dzięki tej książce i zawartym w niej myślom wypowiedzianym słowami św. Franciszka mogę śmiało powiedzieć, że jego historia to przykład rozwijania w sobie prawdziwie męskiej postawy. Sam fakt odrzucenia bogactwa, jakim był otoczonym św. Franciszek i sposób , w jaki to zrobił nadaje wielu sytuacjom z mojego życia zupełnie inny wymiar. Polecam tę książkę nie tylko pasjonatom biografii świętych, ale także każdemu zwykłemu mężczyźnie zmagającemu się z problemami życia codziennego.

Recenzja była przydatna

Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

Lamelia Szczęśliwa i chrapka na babkę

-80%

Lamelia Szczęśliwa i chrapka na babkę

Joanna Krzyżanek

KSIĄŻKA

25,00 zł

5,00 zł
Pismo Święte Stary i Nowy Testament B5 - oprawa beżowa

Best
seller

-19%

Pismo Święte Stary i Nowy Testament B5 - oprawa beżowa

KSIĄŻKA

79,90 zł

64,90 zł
Pismo Święte Nowy Testament  oprawa brązowa

-29%

Pismo Święte Nowy Testament oprawa brązowa

pod red. ks. Mariana Wolniewicza

KSIĄŻKA

29,90 zł

21,25 zł
Słowo Boże

-67%

Słowo Boże

Chiara Lubich

KSIĄŻKA

15,00 zł

5,00 zł
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję