T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Franciszek dla mężczyzn

Markus Hofer

ISBN:
978-83-7516-997-3
Tłumacz:
Kamil Markiewicz
Rok wydania:
2016
Rodzaj:
E-BOOK
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

 

Książka o Franciszku jako mężczyźnie, a nie jako świętym, którym przecież jest. Książka dla mężczyzn, którzy chcą lepiej zrozumieć siebie samych, a także dla kobiet ciekawych tajników męskiej duszy. „Biedaczyna z Asyżu bywał pochopny w swoich sądach, bezlitosny, apodyktyczny, małostkowy, wykazywał liczne sprzeczności i miał niezwykle rozbudowane «ego». Do swojego ojca odnosił się jak nastolatek, który uważa, ze zjadł wszystkie rozumy; współbraci traktował jak dzieci, a Klarę – jak gdyby wciąż próbowała go uwieść”. 

O. Richard Rohr OFM, Albuquerque, Nowy Meksyk

Święty z Asyżu mówi nam, jak zintegrować mrok, który jest w nas, jak pojednać się z nim i przemienić w nowe światło; jak godzić w sobie cząstkę Boską i ludzką; jak utrzymać różne elementy swojej osobowości w równowadze tak, by zdobyć nową jakość życia.

Markus Hofer (ur. 1957) studiował filozofię, teologię, germanistykę i historię sztuki w Innsbrucku (Austria). Przez wiele lat był dyrektorem katolickich instytucji zajmujących się edukacją mężczyzn. Jest autorem książek i doradcą, który pomaga mężczyznom odnaleźć ich powołanie.

 

51

Do otwarcia zakupionych plików niezbędny jest program lub aplikacja do czytania e-booków. W trakcie transakcji plik zostanie zabezpieczony indywidualnym znakiem wodnym i wysłany na adres poczty elektronicznej podany podczas składania zamówienia.

Nowe Towar dostępny 9788375169973 14,90
CENA DETALICZNA24,00 zł
NASZA
CENA
14,90

DOSTĘPNOŚĆ:

Wysoka

Wysyłka w 1 dzień

E-book
Recenzje czytelników
Średnia ocen: 5
5 gwiazdek
1
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się

Recenzje kupujących

Michał

Opinia z dnia: 05.07.16r

Jest to historia, którą czytałem z dużym zainteresowaniem przed pracą, w trakcie pracy i po pracy. Nie jestem znawcą biografii osób świętych , ale tak napisana historia, jak w tej książce, powoduje, że postać bohatera jest, jakby przeniesiona do wydarzeń i sytuacji aktualnego czasu. Dzięki tej książce i zawartym w niej myślom wypowiedzianym słowami św. Franciszka mogę śmiało powiedzieć, że jego historia to przykład rozwijania w sobie prawdziwie męskiej postawy. Sam fakt odrzucenia bogactwa, jakim był otoczonym św. Franciszek i sposób , w jaki to zrobił nadaje wielu sytuacjom z mojego życia zupełnie inny wymiar. Polecam tę książkę nie tylko pasjonatom biografii świętych, ale także każdemu zwykłemu mężczyźnie zmagającemu się z problemami życia codziennego.

Recenzja była przydatna

Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

pod red. ks. Mariana Wolniewicza

KSIĄŻKA

29,90 zł

21,25 zł

KSIĄŻKA

79,90 zł

64,90 zł

Chiara Lubich

KSIĄŻKA

15,00 zł

5,00 zł

Joanna Krzyżanek

KSIĄŻKA

25,00 zł

5,00 zł
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję