T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Paweł z Tarsu. Uczeń-misjonarz.

José H. Prado Flo­res

ISBN:
978-83-7516-886-0
Tłumacz:
Bronisław Krzysztof Jakubowski
Rok wydania:
2015
Seria:
Metanoia
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Rodzaj:
E-BOOK
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

 

Dawny faryzeusz i prześladowca chrześcijan zamienia się w prawdziwego ucznia Jezusa, który ma odwagę powiedzieć: Teraz zaś już nie ja żyję, lecz żyje we mnie Chrystus. Równocześnie zostaje mu powierzona misja bycia świadkiem Chrystusa zmartwychwstałego, głoszenia dobrej nowiny, że zbawienie jest darmowym darem wielkiej miłości Boga.

Jego profil ucznia-misjonarza opisany w piętnastu obrazach to galeria dzieł sztuki, która nabiera nowego blasku na współrzędnych jego życia i jego misji. Paweł z Tarsu - jako architekt, ojciec i matka, pasterz, ambasador i rolnik, żołnierz i pięściarz, sportowiec i poddany, sługa, pomocnik, herold, nauczyciel i żeglarz - nie tylko wzbudza podziw, ale równocześnie zachęca nas, abyśmy żyli jak uczniowie i wciąż na nowo rozwijali żagle, aby płynąć ku nowym horyzontom - tam, gdzie misja nie ma ograniczeń czasowych ani geograficznych.

 

Do otwarcia zakupionych plików niezbędny jest program lub aplikacja do czytania e-booków. W trakcie transakcji plik zostanie zabezpieczony indywidualnym znakiem wodnym i wysłany na adres poczty elektronicznej podany podczas składania zamówienia.

INNE WYDANIA
CENA

20,00 zł

6,00 zł

Nowe Towar dostępny 9788375168860 10,00
CENA DETALICZNA20,00 zł
NASZA
CENA
10,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Wysoka

Wysyłka w 1 dzień

E-book

RECENZJE W MEDIACH

DobreRecenzje.pl

Paweł z Tarsu nim został apostołem nosił imię Szaweł i był Żydem, prześladował chrześcijan. Gdy wybrał się do Damaszku ukazała mu się Światłość, która go oślepiła. Po trzech dniach został uzdrowiony przez Jezusa i nawrócił się. W książce „Paweł z Tarsu uczeń – misjonarz” autor ukazuje dziesięć cech Pawła – misjonarza, które tworzą jego tożsamość i ukazują powierzoną mu misję. Książka napisana bardzo przystępnie, przyciąga uwagę czytelnika, a przytoczone w niej cytaty z Pisma Świętego, zachęcają do głębszej refleksji. Paweł uroczyście naucza, głosi Dobrą Nowinę i jeździ po świecie. Hiszpański autor Jose H. Prado Flores to znany biblista, który działa w 82 krajach, napisał również bliźniaczą książkę do Pawła z Tarsu – „ Szymon Piotr. Uczeń – misjonarz”. Mottem Pawła z Tarsu jest powiedzenie: „Teraz nie żyję ja, lecz żyje we mnie Chrystus”. Bardzo zachęcam do przeczytania interesującej lektury. Paweł uroczyście naucza, głosi Dobrą Nowinę i jeździ po świecie. Hiszpański autor Jose H. Prado Flores to znany biblista, który działa w 82 krajach, napisał również bliźniaczą książkę do Pawła z Tarsu – „ Szymon Piotr. Uczeń – misjonarz”. Mottem Pawła z Tarsu jest powiedzenie: „Teraz nie żyję ja, lecz żyje we mnie Chrystus”. Bardzo zachęcam do przeczytania interesującej lektury.

WIĘCEJ
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

KSIĄŻKA

18,00 zł

2,00 zł
Agape
Agape

-58%

o. Marcelo Rossi

KSIĄŻKA

24,00 zł

10,00 zł

KSIĄŻKA

18,00 zł

2,00 zł

Papież Franciszek

KSIĄŻKA

20,00 zł

9,00 zł
  • Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję