T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Ścieżka ucznia.

Linda Perrone Rooney

ISBN:
978-83-7516-911-9
Tłumacz:
Mariusz Biliniewicz
Rok wydania:
2015
Seria:
Nowa ewangelizacja
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Święty Wojciech
Rodzaj:
E-BOOK
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

 

Linda Perrone Rooney – przewodniczka duchowa i autorka popularnej książki Nawyki duszy (Habits of the Soul). W Ścieżce ucznia wykorzystuje ponadczterdziestoletnie doświadczenie w kierownictwie duszpasterskim. Rooney proponuje Czytelnikom plan ośmiu kroków, dzięki którym będą mogli się stać naśladowcami Chrystusa lub pogłębić relację z Nim. Do tego celu wykorzystuje lectio divina, przekładając prawdę zawartą w Biblii na życie codzienne.

„Pozytywne, wypełnione wiarą, dojrzałe chrześcijaństwo” – Richard Rohr OFM

„Znakomity przewodnik dla wszystkich, którzy usiłują rozpoznać sposób, w jaki Bóg powołuje ich do bycia Jego uczniami” – Loughlan Sofield ST, współautor książki Posługa kierująca się zasadami (Principled Ministry)

„Metody proponowane przez Autorkę zaangażują serce Czytelnika i otworzą je na głębsze zrozumienie i doświadczenie łaskawej miłości Boga oraz na wezwanie Jezusa, które trwa” – Maureen A. Kelly, autorka książki Inicjacja chrześcijańska (Christian Initiation)

 

Do otwarcia zakupionych plików niezbędny jest program lub aplikacja do czytania e-booków. W trakcie transakcji plik zostanie zabezpieczony indywidualnym znakiem wodnym i wysłany na adres poczty elektronicznej podany podczas składania zamówienia.

INNE WYDANIA
CENA

22,00 zł

18,70 zł

Nowe Towar dostępny 9788375169119 11,00
CENA DETALICZNA22,00 zł
NASZA
CENA
11,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Wysoka

Wysyłka w 1 dzień

E-book

O autorze

Wszyscy autorzy
Linda Perrone Rooney

Linda Perrone Rooney

Linda Perrone Rooney – przewodniczka duchowa i autorka popularnej książki Nawyki duszy (Habits of the Soul). W Ścieżce ucznia wykorzystuje ponadczterdziestoletnie doświadczenie w kierownictwie duszpasterskim. Rooney proponuje Czytelnikom plan ośmiu kroków, dzięki którym będą mogli stać się naśladowcami Chrystusa lub pogłębić relację z Nim. Do tego celu wykorzystuje lectio divina, przekładając prawdę zawartą w Biblii na życie codzienne.
 

 
 
WIĘCEJ O AUTORZE
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

Bella.
Bella.

-50%

Lisa Samson

E-BOOK

25,00 zł

12,50 zł
Droga.
Droga.

Best
seller

-50%

Św. Josemaría Escrivá

E-BOOK

25,00 zł

12,50 zł

Sheila Walsh

E-BOOK

32,00 zł

16,00 zł

Papież Franciszek

KSIĄŻKA

20,00 zł

9,00 zł
  • Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję