WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

W każdej chwili dnia.

Chris Fabry

ISBN:
978-83-7516-900-3
Tłumacz:
Alicja Wojciechowska
Rok wydania:
2015
Seria:
Smaki życia
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Rodzaj:
E-BOOK
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

 

Treha, młoda i raczej niepozorna, sporo już w życiu przeszła – podobnie jak wielu rezydentów Desert Gardens, domu spokojnej starości, w którym dziewczyna pracuje. Ale Treha ma też niezwykły dar: potrafi przywracać światu ludzi, którzy zamknęli się w sobie lub w inny sposób stracili kontakt z rzeczywistością, również tych, których nawet najbliżsi uważali już za straconych.

Dwaj młodzi filmowcy pracują w Desert Gardens nad swoim dokumentem o starszych ludziach. Kiedy poznają Trehę i jej niezwykłą umiejętność, zaczynają szukać odpowiedzi na pytania o jej przeszłość. Tajemnica powoli się wyjaśnia. Ale Treha i wszyscy wokół niej muszą odpowiedzieć sobie na inne trudne pytania: A jeśli to już wszystko, co życie ma mi do zaoferowania? A jeśli już lepiej nie będzie?

W tej świetnie skonstruowanej, wciągającej książce Chris Fabry proponuje nam podnoszącą na duchu historię zwykłej dziewczyny z niezwykłym darem.

Chris Fabry jest znanym i cenionym pisarzem oraz dziennikarzem radiowym. Wiele jego książek otrzymało nagrody i wyróżnienia literackie, dwie znalazły się na liście bestsellerów „New York Timesa”. Chris mieszka z rodziną w Tucson, w stanie Arizona.

Wyróżnienia dla książki:

2014 Christianity Today Award of Merit

2014 Christy Award Finalist

 

Do otwarcia zakupionych plików niezbędny jest program lub aplikacja do czytania e-booków. W trakcie transakcji plik zostanie zabezpieczony indywidualnym znakiem wodnym i wysłany na adres poczty elektronicznej podany podczas składania zamówienia.

INNE WYDANIA
CENA

34,90 zł

22,00 zł

Nowe Towar dostępny 9788375169003 22,90
CENA DETALICZNA34,90 zł
NASZA
CENA
22,90

DOSTĘPNOŚĆ:

Wysoka

Wysyłka w 1 dzień

E-book

RECENZJE W MEDIACH

Ksiazkaznadzieja.pl

Treha jest dwudziestoletnia dziewczyna, która pracuje w domu spokojnej starości. Często wydaje się być zagubioną i jakby niewidzialną. Mimo tego dla mieszkańców Desert Gardens jest kimś kto przynosi pociechę, rozmowę i okazuje serce a przede wszystkim kimś kto słucha opowieści z ich życia. Interesuje ją bardzo przeszłość innych bo własnej nie zna. Została wychowana przez kilka rodzin zastępczych. Kierująca placówką dostrzega u dziewczyny nieprzeciętny talent i zdolność do przywracania choć na parę chwil podopiecznym- tym którzy pogrążeni są w demencji- zdolność do kontaktu z rzeczywistością. Transwormacja – to jedyne słowo zdolne dokładnie oddać to, co widziała Miriam – dokonywała się powoli, jakby otwierał się kwiatowy pąk. Widać ją było w oczach starszej kobiety, gdy nieznacznie przechyliła głowę, niczym pies, który słyszy dziwny dźwięk… Książka składa się z czterdziestu dwóch krótkich rozdziałów. A co niektóre rozdziały z podrozdziałów które są jakby scenami filmu. Książka „W każdej chwili dnia” została wydana w serii smaki życia przez wydawnictwo Święty Wojciech. Autorka książki Chris Fabry zmusza do myślenia i zastanowienia się nad tym jak są traktowani w naszym współczesnym świecie ludzie w podeszłym wieku i niepełnosprawni. Teraźniejszość przeplata się z przeszłością co powoduje nieoczekiwany zwrot akcji. Młodzi, niedoświadczeni ludzi uczą się dopiero życia i szukają odpowiedzi na pytania które stawiają sobie wobec dręczących ich wątpliwości. Ale w książce są też bohaterowie którzy przeżyli już życie i doświadczyli wszystkiego. Główną siłą napędową Devina było jego niezachwiane przekonanie, że opowiadanie historii prowadzi do życia. Śledzenie kolejnego kroku, kolejnego rozdziału kolejnego wspomnienia pchało ich naprzód. Powieść ta przepełniona jest smutkiem ale jednocześnie wiarą. To, że w książce jest tak wiele zagadek i tajemnic sprawia iż pozycja ta zasługuje na uwagę czytelników. Dzięki temu, że książka dzieje się na dwóch płaszczyznach nie jest nudno i akcja jest bardzo ciekawa. Co sprzyja dobremu i szybkiemu czytaniu. Dodatkowym atutem jest czcionka w jakiej wydana jest ta pozycja. Czytelne, duże litery sprzyjają dobremu czytaniu. Chris Fabry autor książki to znany i ceniony pisarz oraz dziennikarz radiowym. Wiele jego książek otrzymało nagrody i wyróżnienia literackie, dwie znalazły się na liście bestsellerów „New York Timesa”. Chris mieszka z rodziną w Tucson, w stanie Arizona.

WIĘCEJ
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

Bella.
Bella.

-35%

Lisa Samson

E-BOOK

25,00 zł

16,25 zł

Davis Bunn

KSIĄŻKA

24,90 zł

5,00 zł

Jan Paweł II

E-BOOK

20,00 zł

12,90 zł
 • KONTAKT Z NAMI

  tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

  tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

  tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
  Plac Wolności 1

  tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

  e-mail sklep@swietywojciech.pl

  Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję