T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

ZAWSZE

Słowo Boże

Chiara Lubich

Liczba stron:
120
Wymiary:
130 x 200
Oprawa:
broszura
ISBN:
978-83-7516-496-1
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Święty Wojciech
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Nigdy dotąd nie doświadczaliśmy takiego zalewu słów i nigdy wcześniej nie mieliśmy takich możliwości ich komunikowania, jak dzisiaj. W tym nadmiarze, w tym szumie komunikacyjnym iluż chciałoby posiąść umiejętność rozpoznawania, słuchania i wypowiadania "słowa", które ożywia, tworzy relacje, pozwala smakować życie i cieszyć się nim nie w sposób ulotny, lecz pełny.

Ta książka przekazuje doświadczenie życiowe współczesnej nam kobiety, Chiary Lubich, która dzień po dniu wsłuchiwała się w życiodajne słowo - Słowo Boże.

Mamy nadzieję, że książka pomoże odkryć nowość przesłania Autorki. Życzymy Czytelnikowi, by szedł razem z Chiarą Lubich drogą miłości i żył Słowem, zachowując w duszy jej przekonanie: "Świat może się odrodzić jedynie dzięki Ewangelii".

 

Nowe Towar dostępny 9788375164961 5,00
CENA DETALICZNA15,00 zł
NASZA
CENA
5,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Średnia (Wysyłka w 24h)

Dostawa już od 2,99 zł

O autorze

Wszyscy autorzy
Chiara Lubich

Chiara Lubich

Chiara Lubich (1920-2008), wielka charyzmatyczka naszych czasów, znana z niestrudzonej pracy na rzecz jedności i pokoju. Duchowość założonego przez nią Ruchu Focolare rozprzestrzeniła się na całym świecie, wśród członków Kościołów chrześcijańskich, również wśród wyznawców różnych religii i osób o innych przekonaniach. Jej spuścizna to 58 opublikowanych tytułów, 220 wydań i wznowień oraz przekłady na ponad dwadzieścia języków.

WIĘCEJ O AUTORZE

Recenzje czytelników

Średnia ocen: Brak ocen

5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

Skorzystaj z konta

Zaloguj się

Recenzje czytelników

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję