T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

ZAWSZE

Agape

o. Marcelo Rossi

Liczba stron:
148
Wymiary:
120x190 mm
Oprawa:
miękka
ISBN:
978-83-7516-493-0
Tłumacz:
Krzysztof Pachocki
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Święty Wojciech
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Superbestseller charyzmatycznego kapłana - niemal 8 mln sprzedanych egzemplarzy w Brazylii!

Agape to uczta, posiłek celebrowany przez pierwszych chrześcijan na pamiątkę Ostatniej Wieczerzy. Agape była okazją do spotkania ludzi bogatych i ubogich, którzy jednoczyli się w przyjaźni, braterstwie i miłości. W swojej najnowszej książce o. Marcelo Rossi odkrywa na nowo i uwypukla to pierwotne znaczenie słowa agape. W charakterystycznym dla siebie, oryginalnym i lekkim stylu o. Marcelo udziela współczesnym wierzącym duchowych wskazówek opartych na nauce katolickiej, wykorzystując w tym celu nowoczesne środki przekazu, takie jak radio, telewizja i Internet. W Agape o. Marcelo posługuje się tym samym prostym, przejrzystym i pogodnym sposobem komunikacji, który uczynił z niego fenomen medialny naszych czasów. Autor przedstawia wybór motywów z Ewangelii według św. Jana zinterpretowanych przez pryzmat znaczenia Bożej miłości w świecie współczesnym.


Radio Watykańskie o fenomenie Agape
http://www.radiovaticana.org/POL/articolo.asp?c=575509

seria Metanoia

51
Nowe Towar dostępny 9788375164930 10,00
CENA DETALICZNA24,00 zł
NASZA
CENA
10,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 2,99 zł

O autorze

Wszyscy autorzy
o. Marcelo Rossi

o. Marcelo Rossi

Kapłan katolicki, jeden z liderów katolickiego ruchu charyzmatycznego w Brazylii.  Jest zwolennikiem większego wykorzystywania muzyki w liturgii -  sam nagrał wiele płyt. Często pojawia się także w radiu i telewizji, zagrał również w dwóch filmach poruszających tematy religijne.

Wpływy ze swojej twórczości literackiej, muzycznej i filmowej przeznacza na katolickie organizacje charytatywne oraz na potrzeby własnej parafii (dzięki nim w dużej części sfinansowano budowę jednego z największych kościołów w Brazylii). Jego książki osiągnęły milionowe nakłady (Brazylia). 

WIĘCEJ O AUTORZE

TYTUŁY (1)

WSZYSTKIE TYTUŁY

Recenzje czytelników

Średnia ocen: 5

5 gwiazdek
1
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

Skorzystaj z konta

Zaloguj się

Recenzje kupujących

Waldemar

Opinia z dnia: 15.09.16r

Książka, w której ujmujące jest już wprowadzenie... Nie sądziłem że zostanę nią ujęty, podczas czytania pogłębiłem w sobie umiejętność medytacji. Każdy poruszony temat zakończony prostą ludzką modlitwą bez ubarwień. To tak jak często modlimy się gdzieś w zaciszu, co pozwala na głębsze przemyślenia. Mimo że książkę przeczytałem jakiś czas temu do modlitewnych rozważań często wracam.

Recenzja była przydatna

Recenzje czytelników

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję