T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

List apostolski - Misericordia et misera

Ojciec Święty Franciszek

Liczba stron:
61
Oprawa:
broszurowa
ISBN:
978-83-8021-099-8
Rok wydania:
2016
Wydanie:
Wyd. I
Wydawnictwo:
Wydawnictwo M
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE
Mimo że zakończył się Nadzwyczajny Jubileuszowy Rok Miłosierdzia, to drzwi miłosierdzia naszego serca powinny być zawsze szeroko otwarte – to główne przesłanie Listu. Najważniejszym wyzwaniem stojącym przed Kościołem w świetle przeżytego Jubileuszu jest celebrowanie miłosierdzia w Eucharystii, w sakramencie pojednania i namaszczenia chorych.
 
 
Miłosierdzie nie może być jakąś dygresją w życiu Kościoła, ale stanowi samo jego życie, czyniąc widoczną i namacalną tę głęboką prawdę Ewangelii. Wszystko objawia się w miłosierdziu; wszystko się rozstrzyga w miłosiernej miłości Ojca. To, co celebrowaliśmy w Roku Świętym, będącym czasem bogatym w miłosierdzie, nadal chce być celebrowane i przeżywane w naszych wspólnotach.
 
Jezus, poprzez swoje nauczanie i całkowity dar z siebie, przywrócił Prawu Mojżeszowemu jego prawdziwy, pierwotny cel. W centrum znajduje się prawo i oparta na nim sprawiedliwość, ale miłość Boga, która umie czytać w sercu każdego człowieka, aby zrozumieć jego najbardziej ukryte pragnienia, i która musi mieć pierwszeństwo nad wszystkim.
 
Nędza grzechu zostaje okryta miłosierdziem miłości. Ze strony Jezusa nie ma żadnego osądu, który byłby naznaczony litością i współczuciem dla stanu grzesznika.
Nowe Towar niedostępny 9788380210998 3,96
CENA DETALICZNA5,99 zł
NASZA
CENA
3,96

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 2,99 zł
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

Gira Dennis, Midal Fabrice

KSIĄŻKA

39,90 zł

1,00 zł

Sheila Walsh

KSIĄŻKA

32,00 zł

5,00 zł

Eliza Piotrowska

KSIĄŻKA

5,00 zł

1,00 zł

Piotr Krzyżewski

KSIĄŻKA

13,90 zł

5,00 zł
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję