T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Bóg nieokiełznany Jak opuścić strefę duchowego komfortu

Johannes Hartl

Liczba stron:
232
Wymiary:
13.0x20.0x1.5 cm
Oprawa:
miękka
ISBN:
9788366061972
Tłumacz:
Maciej Małaj
Rok wydania:
2019
Wydanie:
pierwsze
Wydawnictwo:
Esprit
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

        Jeśli stojąc nad Wielkim Kanionem myślisz tylko o tym, żeby zrobić sobie selfie – ta książka jest właśnie dla ciebie! Przyzwyczaiłeś się do całkowitej kontroli nad swoim życiem? Wykupiłeś już ubezpieczenie, na wypadek, gdyby zdarzyło się coś nieprzewidywalnego? A co, jeśli Pan Bóg szykuje dla ciebie prawdziwą burzę? Najwyższy czas podnieść głowę znad ekranu telefonu i przyjrzeć się temu, co nas ogranicza.

Nie jesteśmy w centrum świata, a Bóg nie jest „poczciwym i dobrotliwym staruszkiem”. Tylko odkrywając prawdę o sobie w relacji z prawdziwym Bogiem możemy odzyskać wrażliwość na dobro i zacząć dostrzegać piękno.

Przyszedł czas, żeby wyrwać się z religijnej strefy komfortu! Jesteś na to gotowy? „Jedyny posiadający nieśmiertelność, który zamieszkuje światłość niedostępną, którego żaden z ludzi nie widział ani nie może zobaczyć: Jemu cześć i moc wiekuista!” Takim doświadczeniem Boga żywego, zaskakującego i nieprzewidywalnego, dzielił się kiedyś Apostoł ze swoim uczniem.

„On nie jest oswojonym Lwem”, przypominały nam przed laty Opowieści z Narnii’ C.S. Lewisa. Książka Bóg nieokiełznany korzystnie znanego w Polsce niemieckiego ewangelizatora Johannesa Hartla stawia nas na nowo przed tą tajemnicą.

Tak przedstawiona Prawda o Bogu jest wymagająca. Mało przypomina zaproszenie do wykupienia ubezpieczeniowej polisy przed wakacyjnymi atrakcjami. O sporo bardziej przywodzi na myśl wyruszenie na wędrówkę okrętem Kolumba: kto wie, jak się to wszystko skończy… Pewne jest tylko jedno: kto nie waży się na ryzyko życiowej wyprawy z Bogiem, ten już pożegnał się ze wszystkim, co naprawdę w życiu fascynujące i ekscytujące.

Autor zaprasza nas do wejścia w to, co w życiu najcenniejsze: dołączyć do załogi, której kapitanem jest Ktoś Inny; popłynąć do celu, który On zna; zaufać Temu, „który mocą działającą w nas może uczynić nieskończenie więcej, niżeli prosimy czy rozumiemy” (Ef 3, 20).
bp Andrzej Siemieniewski
 

Nowe Towar dostępny 9788366061972 17,94
CENA DETALICZNA29,90 zł
NASZA
CENA
17,94

DOSTĘPNOŚĆ:

Niska

Wysyłka w 1 dzień

Dostawa już od 2,99 zł
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

Piotr Krzyżewski

KSIĄŻKA

13,90 zł

5,00 zł

Daniel Gerber

KSIĄŻKA

25,00 zł

5,00 zł

Davis Bunn

KSIĄŻKA

24,90 zł

5,00 zł

Richard R. Purtill

KSIĄŻKA

32,00 zł

10,00 zł
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję