T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Dzienniczek s.Faustyny (mały) tw. pocket

Św. s. M. Faustyna Kowalska

Liczba stron:
564
Wymiary:
10.5x16.5 cm
ISBN:
9788375025187
Rok wydania:
2014
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

 

Wiara w Boga jest sprawą bardzo indywidualną, jednak z pewnością wymaga ciągłego pogłębiania i doskonalenia. Lektura Biblii, choć konieczna, może się okazać ku temu niewystarczająca. Po jakie więc książki sięgnąć, by zrozumieć więcej, by wcielać w życie Słowo Boże? Idealną pozycją wydaje się tu "Dzienniczek Miłosierdzie Boże w duszy mojej" siostry Faustyny Kowalskiej.

Książka ta to nic innego jak dziennik prowadzony przez świętą Faustynę Kowalską w latach 1934-1938 na polecenie Jezusa Chrystusa. Autorka przedstawia w nim swe doświadczenia wewnętrzne i opisuje swoje przeżycia duchowe. Przede wszystkim jednak głosi przesłanie Miłosierdzia Bożego objawione jej przez Chrystusa. Zapiski siostry Faustyny są więc relacją rozmów z Jezusem, którego słowa cytuje ona w sposób niezmieniony.

Faustyna Kowalska nie była osobą wykształconą, jednakże dysponowała bogatym słownictwem, przez co "Dzienniczek" czyta się bardzo dobrze. W każdym zdaniu widoczna jest głęboka wiara siostry, jej pokora i zaufanie wobec Boga. Swoją postawą daje nie tylko świadectwo wiary, ale też z pewnością może zainspirować Czytelnika duchowo. Warto tu wspomnieć, że książka ta jest jedną z najpopularniejszych pozycji polskiego autora na świecie, tłumaczona jest na wiele języków i wydana nawet w najodleglejszych zakątkach świata.

"Dzienniczek" podzielony został na siedem zeszytów. Obok niego siostra Faustyna pozostawiła po sobie listy, pisane głównie do spowiedników. Doskonałym uzupełnieniem lektury może być też pozycja "Listy św. Siostry Faustyny", w której zostały opublikowane listy księdza Michała Sopoćki do siostry Faustyny. Warto też wspomnieć, że "Dzienniczek" stał się natchnieniem do napisania przez papieża Jana Pawła II encykliki "Dives in misericordia" o Bogu "bogatym w Miłosierdzie".

Nowe Towar niedostępny 9788375025187 16,38
CENA DETALICZNA23,90 zł
NASZA
CENA
16,38

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 2,99 zł
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

Maryja. Jej życie i świadectwo

-75%

Maryja. Jej życie i świadectwo

Claus-Peter Marz

KSIĄŻKA

20,00 zł

5,00 zł
Brudny Bóg

-80%

Brudny Bóg

Johnnie Moore

KSIĄŻKA

25,00 zł

5,00 zł
Mądrość księgi przysłów

-89%

Mądrość księgi przysłów

KSIĄŻKA

18,00 zł

2,00 zł
Niewidoczne dla oczu. Przejmujące świadectwo o miłości ukrytej

-78%

Niewidoczne dla oczu. Przejmujące świadectwo o miłości ukrytej

Sophie Lutz

KSIĄŻKA

23,00 zł

5,00 zł
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję