WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Ewangelia dla nienormalnych Adam Szustak OP

Adam Szustak OP

Liczba stron:
88
Wymiary:
195 x 7 x 123
Oprawa:
miękka
Rok wydania:
2014
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Fides
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Autor przybliża konkretne spotkania i więzi ludzi z Bogiem: Mojże­sza, Gedeóna, Tobiasza, Piotra Apostoła. Pokazuje Boga nieogarnio­nego i niepojętego w swej potędze i zarazem bliskiego w bezkresnej miłości do człowieka. Pokazuje Boga, który ma moc odwracania porządku tego świata i człowieka, który, kiedy odważy się spotkać Boga - doświadczy największego szczęścia.

To książka dla nienormalnych. Przeczytaj ją. A później daj ją każdemu, kto tego NIE chce. Daj ją każdemu, kto nie chodzi do kościoła, kto myśli, że się nie nadaje do wiary w Boga, kto nie widzi w tym żadnego sensu. Pragnę pokazać ci Boga. Boga, który siedzi w samym środku bezsensu, beznadziei, krzywdy, nienawiści, braku miłości i stamtąd mówi do ciebie: „Jestem. Jestem w twoim życiu i to się nie zmienia. Jestem i płonę w tobie”. Jeśli uda ci się to dostrzec, zacznie się dla ciebie nowe niezwykłe życie, opromienione niewiarygodną obecnością Boga.

Boży świat to świat nienormalny dlatego, że jest to świat wolności i umiejętności przechodzenia przez to, co jest trudne. To świat nienormalny dlatego, że nie ma w nim strachu przed złem. Zapraszam cię, żebyś odważył się zobaczyć tę nienormalność, w której jesteś, a potem pozwolił Bogu ją przemienić - na nienormalność najszczęśliwszą, najpiękniejszą na świecie.

Ta książka będzie miała sens, jeśli po jej przeczytaniu może nie zmieni się twój porządek świata, ale może zamkniesz ją z myślą, że taki porządek istnieje i że może warto by go poszukać. I może warto byłoby uwierzyć Temu, który mówi: „W wodzie się nie pływa. Po wodzie się chodzi”. Jezus jest Panem świata i może zmienić prawa nim rządzące. Jezus dziś mówi do ciebie: „ Jeśli Ja powiem, ty zaczniesz chodzić po swoich demonach. Jeśli Ja powiem ci, że będziesz zwyciężał swoje grzechy, to będziesz zwyciężał swoje grzechy”. Piszę tę książkę po to, żebyś uwierzył, że istnieje inny świat. Istnieje świat, w którym ty zwyciężasz swoje zło, w którym ty zwyciężasz swój grzech, w którym ty zwyciężasz swoją słabość. Istnieje świat, w którym ty chodzisz po wodzie.

Opis pochodzi od wydawcy

Nowe Towar niedostępny 14,40
CENA DETALICZNA21,00 zł
NASZA
CENA
14,40

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 9,99 zł
Obrazki srebrne i ikony Wszystkie
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

Julie Zine Coleman

KSIĄŻKA

26,90 zł

5,00 zł

Daniel Gerber

KSIĄŻKA

25,00 zł

5,00 zł

Ks. Dariusz Madejczyk

KSIĄŻKA

1,00 zł

0,85 zł
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję