WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Agape

o. Marcelo Rossi

Liczba stron:
148
Wymiary:
120x190 mm
Oprawa:
miękka
ISBN:
978-83-7516-493-0
Tłumacz:
Krzysztof Pachocki
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Święty Wojciech
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Superbestseller charyzmatycznego kapłana - niemal 8 mln sprzedanych egzemplarzy w Brazylii!

Agape to uczta, posiłek celebrowany przez pierwszych chrześcijan na pamiątkę Ostatniej Wieczerzy. Agape była okazją do spotkania ludzi bogatych i ubogich, którzy jednoczyli się w przyjaźni, braterstwie i miłości. W swojej najnowszej książce o. Marcelo Rossi odkrywa na nowo i uwypukla to pierwotne znaczenie słowa agape. W charakterystycznym dla siebie, oryginalnym i lekkim stylu o. Marcelo udziela współczesnym wierzącym duchowych wskazówek opartych na nauce katolickiej, wykorzystując w tym celu nowoczesne środki przekazu, takie jak radio, telewizja i Internet. W Agape o. Marcelo posługuje się tym samym prostym, przejrzystym i pogodnym sposobem komunikacji, który uczynił z niego fenomen medialny naszych czasów. Autor przedstawia wybór motywów z Ewangelii według św. Jana zinterpretowanych przez pryzmat znaczenia Bożej miłości w świecie współczesnym.


Radio Watykańskie o fenomenie Agape
http://www.radiovaticana.org/POL/articolo.asp?c=575509

seria Metanoia

51
Nowe Towar niedostępny 9788375164930 10,00
CENA DETALICZNA24,00 zł
NASZA
CENA
10,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 9,99 zł

O autorze

Wszyscy autorzy
o. Marcelo Rossi

o. Marcelo Rossi

Kapłan katolicki, jeden z liderów katolickiego ruchu charyzmatycznego w Brazylii.  Jest zwolennikiem większego wykorzystywania muzyki w liturgii -  sam nagrał wiele płyt. Często pojawia się także w radiu i telewizji, zagrał również w dwóch filmach poruszających tematy religijne.

Wpływy ze swojej twórczości literackiej, muzycznej i filmowej przeznacza na katolickie organizacje charytatywne oraz na potrzeby własnej parafii (dzięki nim w dużej części sfinansowano budowę jednego z największych kościołów w Brazylii). Jego książki osiągnęły milionowe nakłady (Brazylia). 

WIĘCEJ O AUTORZE

TYTUŁY (1)

WSZYSTKIE TYTUŁY
Recenzje czytelników
Średnia ocen: 5
5 gwiazdek
1
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się

Recenzje kupujących

Waldemar

Opinia z dnia: 15.09.16r

Książka, w której ujmujące jest już wprowadzenie... Nie sądziłem że zostanę nią ujęty, podczas czytania pogłębiłem w sobie umiejętność medytacji. Każdy poruszony temat zakończony prostą ludzką modlitwą bez ubarwień. To tak jak często modlimy się gdzieś w zaciszu, co pozwala na głębsze przemyślenia. Mimo że książkę przeczytałem jakiś czas temu do modlitewnych rozważań często wracam.

Recenzja była przydatna

Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

 • KONTAKT Z NAMI

  tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

  tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

  tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
  Plac Wolności 1

  tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

  e-mail sklep@swietywojciech.pl

  Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję