T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Brudny Bóg

Johnnie Moore

Liczba stron:
236
Wymiary:
210 x 135 mm
Oprawa:
miękka
ISBN:
978-83-7516-633-0
Tłumacz:
Krzysztof Pachocki
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Święty Wojciech
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

W książce Brudny Bóg Johnnie Moore robi coś więcej, niż wyjaśnia, czym jest łaska. Przytaczając wiele, często osobistych przykładów, pomaga czytelnikowi doświadczyć łaski.
Johnnie mówi nam, że łaska pochodzi od Jezusa. Ale przypomina też, że Jezus, którego poznajemy na kartach Pisma Świętego, nie jest tym świeżo wykąpanym, wypielęgnowanym Jezusem, jakiego sobie na co dzień wyobrażamy. Jezus „nie sfrunął na ziemię jak przekłuty balon. On spadł jak bomba atomowa i już sama Jego obecność była prowokacją”.
Jezus, kiedy wypełniał swoją misję naprawiania świata pogrążonego w chaosie, ubrudził się od stóp do głów. Czuć Go było potem i ziemią. Miał brud za paznokciami, a Jego dłonie były stwardniałe.
Dlaczego? Bo w swej łaskawości nie oczekiwał tego, byśmy się do Niego wspinali. Sam zszedł do nas, by zabrać nas z powrotem do Boga. Ta książka opowiada tę historię. I przypomina nam, że łaskę można zarówno otrzymywać, jak i dawać.
Jezus zaprasza cię, byś dołączył do Niego i z Nim zmieniał świat.

„To książka jedyna w swoim rodzaju. Zajmuje się zarówno chrześcijaństwem, jak i „chrześcijaństwem”. Z otwartą przyłbicą rezygnując z wszystkich dozwolonych chwytów bezlitośnie oddziela owce od kozłów. Jeśli „chrześcijanie” zniechęcają was do Chrystusa, przeczytajcie tę książkę. Nieważne kim naprawdę jesteś, ani w co wierzysz, przeczytaj tę książkę. Jest dobra dla tych, którzy znają Chrystusa, a jeszcze lepsza dla tych, którzy Go nie znają”.
Douglas Gresham, pasierb C.S. Lewisa,
kierownik produkcji Opowieści z Narnii

51
INNE WYDANIA
CENA

25,00 zł

15,90 zł

Nowe Towar dostępny 9788375166330 5,00
CENA DETALICZNA25,00 zł
NASZA
CENA
5,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Niska

Wysyłka w 1 dzień

Dostawa już od 2,99 zł

RECENZJE W MEDIACH

RadioZamosc.pl

Recenzje czytelników
Średnia ocen: 5
5 gwiazdek
1