WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Paweł z Tarsu. Uczeń-misjonarz

José H. Prado Flores

Liczba stron:
152
Wymiary:
120x190 mm
Oprawa:
miękka ze skrzydełkami
ISBN:
978-83-7516-789-4
Tłumacz:
Bronisław Jakubowski
Rok wydania:
2015
Seria:
Metanoia
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Święty Wojciech
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Dawny faryzeusz i prześladowca chrześcijan zamienia się w prawdziwego ucznia Jezusa, który ma odwagę powiedzieć: Teraz zaś już nie ja żyję, lecz żyje we mnie Chrystus. Równocześnie zostaje mu powierzona misja bycia świadkiem Chrystusa zmartwychwstałego, głoszenia dobrej nowiny, że zbawienie jest darmowym darem wielkiej miłości Boga.
Jego profil ucznia-misjonarza opisany w piętnastu obrazach to galeria dzieł sztuki, która nabiera nowego blasku na współrzędnych jego życia i jego misji. Paweł z Tarsu - jako architekt, ojciec i matka, pasterz, ambasador i rolnik, żołnierz i pięściarz, sportowiec i poddany, sługa, pomocnik, herold, nauczyciel i żeglarz - nie tylko wzbudza podziw, ale równocześnie zachęca nas, abyśmy żyli jak uczniowie i wciąż na nowo rozwijali żagle, aby płynąć ku nowym horyzontom - tam, gdzie misja nie ma ograniczeń czasowych ani geograficznych.

Nowe Towar niedostępny 9788375167894 6,00
CENA DETALICZNA20,00 zł
NASZA
CENA
6,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 9,99 zł
Obrazki srebrne i ikony Wszystkie

O autorze

Wszyscy autorzy
José H. Prado Flores

José H. Prado Flores

Katolicki ewangelizator i biblista, jeden z liderów katolickiej odnowy charyzmatycznej.
Urodził się w 1947 roku w Meksyku. Założyciel międzynarodowej sieci Szkół Ewangelizacji Świętego Andrzeja, skupiającej 2000 szkół w wielu krajach, w tym kilkanaście w Polsce.

Znany ze swoich podróży po całym świecie wraz ze zmarłym w 1999 roku o. Emilienem Tardifem, posługującym charyzmatem uzdrawiania. W 2012 roku brał udział XIII Sesji Zwyczajnej Synodu Biskupów poświęconej tematowi Nowej Ewangelizacji w Kościele katolickim.

Twórca znanych w Polsce kursów ewangelizacyjnych: „Filip” (obecnie „Nowe życie”), „Paweł”, „Jan”, „Mojżesz” i wielu innych.

WIĘCEJ O AUTORZE

RECENZJE W MEDIACH

DobreRecenzje.pl

Paweł z Tarsu nim został apostołem nosił imię Szaweł i był Żydem, prześladował chrześcijan. Gdy wybrał się do Damaszku ukazała mu się Światłość, która go oślepiła. Po trzech dniach został uzdrowiony przez Jezusa i nawrócił się. W książce „Paweł z Tarsu uczeń – misjonarz” autor ukazuje dziesięć cech Pawła – misjonarza, które tworzą jego tożsamość i ukazują powierzoną mu misję. Książka napisana bardzo przystępnie, przyciąga uwagę czytelnika, a przytoczone w niej cytaty z Pisma Świętego, zachęcają do głębszej refleksji. Paweł uroczyście naucza, głosi Dobrą Nowinę i jeździ po świecie. Hiszpański autor Jose H. Prado Flores to znany biblista, który działa w 82 krajach, napisał również bliźniaczą książkę do Pawła z Tarsu – „ Szymon Piotr. Uczeń – misjonarz”. Mottem Pawła z Tarsu jest powiedzenie: „Teraz nie żyję ja, lecz żyje we mnie Chrystus”. Bardzo zachęcam do przeczytania interesującej lektury. Paweł uroczyście naucza, głosi Dobrą Nowinę i jeździ po świecie. Hiszpański autor Jose H. Prado Flores to znany biblista, który działa w 82 krajach, napisał również bliźniaczą książkę do Pawła z Tarsu – „ Szymon Piotr. Uczeń – misjonarz”. Mottem Pawła z Tarsu jest powiedzenie: „Teraz nie żyję ja, lecz żyje we mnie Chrystus”. Bardzo zachęcam do przeczytania interesującej lektury.

WIĘCEJ
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

Philippe Rouillard

KSIĄŻKA

5,00 zł

3,00 zł

s. Urszula Kłusek SAC

KSIĄŻKA
5,00 zł

Aleksandra Bałoniak

KSIĄŻKA
5,00 zł

s. Urszula Kłusek SAC

KSIĄŻKA

19,90 zł

1,00 zł
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję