T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Posłańcy nieba. O aniołach, dzięki którym życie nabiera lekkości

o. Anselm Grün OSB

Liczba stron:
152
Wymiary:
110x165 mm
Oprawa:
twarda
ISBN:
978-83-7516-773-3
Tłumacz:
Kamil Markiewicz
Ilustrator:
polski
Rok wydania:
2016
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Pragniesz zrzucić przygniatający cię ciężar? Poszukujesz nowej energii do życia i do pracy? Potrzebujesz zwolnienia tempa i uciszenia niepokoju? Chcesz cieszyć się życiem?

Jeśli tak, trafiłeś bezbłędnie! Ta niezwykła książka otworzy przed tobą przyjazny świat aniołów: poznasz anioła przyjemności, uwalniającego od przymusu ciągłego osiągania sukcesów; anioła troski o siebie, zapraszającego nas do zajęcia się swoimi ważnymi potrzebami; anioła spowolnienia, wyrywającego z kołowrotu codzienności.

Wszystko ma swój czas, a każdy czas ma swojego anioła. Wspólną cechą trzydziestu trzech posłańców Bożych opisanych w tej książce jest ich zdolność do nadawania naszemu życiu lekkości i wspierania nas na drodze do bardziej intensywnego i szczęśliwego życia.

ANSELM GRÜN jest jednym z najpoczytniejszych współczesnych autorów chrześcijańskich, a także znanym doradcą duchowym i organizatorem kursów.

52
Nowe Towar dostępny 9788375167733 21,25
CENA DETALICZNA25,00 zł
NASZA
CENA
21,25

DOSTĘPNOŚĆ:

Średnia

Wysyłka w 1 dzień

Dostawa już od 2,99 zł

O autorze

Wszyscy autorzy
o. Anselm Grün OSB

o. Anselm Grün OSB

Urodził się 14 stycznia 1945 w Junkershausen. Teolog, pisarz, mnich benedyktyński. W 1964, po zdaniu matury w Riemenschneider-Gymnasium w Würzburgu, wstąpił do benedyktynów w opactwie Münsterschwarzach, gdzie rozpoczął nowicjat. 

Od 1965 do 1971 studiował filozofię i teologię w St. Ottilien i w Rzymie. W 1974 otrzymał tytuł doktora teologii. W latach 1974 – 1976 studiował zarządzanie w Norymberdze. Od 1977 roku pełnił funkcję odpowiedzialnego za zarząd majątkiem opactwa Münsterschwarzach  (zrezygnował w roku 2013).

Jest znawcą psychologii i psychoterapii, specjalizuje się  w zagadnieniach dotyczących kierowania ludźmi i przedsiębiorstwami, rozwoju wewnętrznego, przezwyciężania negatywnych uczuć i emocji, a także rozwoju poczucia własnej wartości i godności.  

Swoją pierwszą książkę  –  "Czystość serca"   – o. Anselm napisał w 1976 r. Dziś jest już ich ponad 250, a łączny nakład osiągnął ponad 14 milionów egzemplarzy. Prowadzi kursy dla zarządów największych niemieckich korporacji, a także dla zwykłych ludzi pragnących odnaleźć szczęście w życiu osobistym.

Książki Anselma Grüna zostały wydane w nakładzie ponad 3 miliony egzemplarzy i przetłumaczone na ponad 30 języków (m.in. chiński, polski, hiszpański, duński, portugalski, czeski, angielski, koreański, rumuński, ukraiński, estoński, chorwacki, szwedzki, węgierski, francuski, duński, serbski, włoski, norweski, słowacki). 

WIĘCEJ O AUTORZE
Recenzje czytelników
Średnia ocen: 5
5 gwiazdek
2
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się

Recenzje kupujących

Zacisze Lenki

Opinia z dnia: 17.09.16r

Nie zawsze w naszym życiu bywa sielsko, jak często brakuje nam dziecięcej radości, warto jednak przypomnieć sobie o obecności aniołów. Ojciec Anselm opisuje 33. posłańców nieba, którzy pomagają nam w bezsilności i trudnych sytuacjach, ale pozwalają też spowolnić nasze życie i uczynić je szczęśliwym. Dzięki nim doceniamy drobne rzeczy i cieszymy się każdym dniem. Czasami takimi aniołami są posłańcy z nieba, ale i bywają też bliskie lub zupełnie obce osoby. Mnie najbardziej urzekły: anioł tańczący, anioł radości i anioł zabawy. Pomagają nam one stać się ponownie dzieckiem, tańczyć i śpiewać w samotności lub grupie, rozkoszować się życiem i lżej podchodzić do problemów, być mniej poważnym i dostrzegać dobre strony w małych rzeczach. Pamiętaj-Twój anioł ma skrzydła i pomaga Ci z lekkością przejść przez życie. Książka ma format kieszonkowy, czyta się ją bardzo szybko. W skali 1-6 dałabym jej 6. Polecam!

Recenzja była przydatna

Beata

Opinia z dnia: 19.12.16r

Książka „Posłańcy nieba” Anzelma Gruna udowadnia, że małe jest piękne. Ta elegancko i poręcznie wydana książeczka jest lekturą niezwykle optymistyczną, poruszającą czułe struny nie tylko ludzi głęboko wierzących. Jestem pewna, że i agnostycy, i ateiści mogą znaleźć w niej ukojenie, uniwersalne refleksje i miejsce na uśmiech. Jak głosi podtytuł, to książka „O aniołach, dzięki którym życie nabiera lekkości”. I jest to bardzo trafne spostrzeżenie, tym bardziej, że anioły wzbudzają czułe odczucia chyba w każdym człowieku. Nie można traktować tej książki jak podręcznika, który szybko nauczy, jak żyć, jak znaleźć w sobie siłę i jak po przeczytaniu stać się nagle idealnym, a przynajmniej mądrzejszym. To raczej lektura, przy której można się odprężyć, zastanowić, zatrzymać… Przy której można znaleźć ulgę, pociechę i przynajmniej chwilowy spokój… Przy której można oderwać się od obowiązków i zatopić w zupełnie innym świecie. Ujmujące są krótkie historie, w których autor objaśnia, kim w ogóle są anioły, skąd się wzięły i jak nad nami czuwają. Te charakterystyki uskrzydlonych postaci i życiowe wskazówki ubarwiają piękne ilustracje. Całość jest utrzymana w „anielskiej” niebieskawej tonacji, która obejmuje nawet czcionkę. Może to szczegół, ale przemyślany i plastycznie oddziałujący na zmysły odbiorcy. Do książki Anzelma Gruna chce się wracać, dlatego warto mieć ją w domowej biblioteczce. Wśród bohaterów można znaleźć swoich ulubieńców. Do moich na pewno należy anioł prostoty, którego mimo woli od razu odniosłam do sposobu obrazowania w literaturze. Za pan brat jestem też z aniołami dobrego snu, drobnych przerw, dobrego humoru i radości. Dopiero teraz zdałam sobie sprawę z tego, że od kilku lat w okresie przedświątecznym towarzyszy mi anioł spowolnienia, który ma na mnie zbawienny wpływ – gdy inni się gorączkują, ja staram się nie spieszyć, nie wariować, tylko wszystko dobrze zaplanować, bo wiem, że każde święta są po to, by je przeżywać tak, jak się lubi. Z aniołe

Recenzja była przydatna

Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

Magdalena Mrugalska-Banaszak

KSIĄŻKA

39,00 zł

1,00 zł

Marielene Leist

KSIĄŻKA

29,90 zł

1,00 zł

s. Urszula Kłusek SAC

KSIĄŻKA

19,90 zł

1,00 zł

KSIĄŻKA

15,00 zł

12,90 zł
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję