WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Teraz albo nigdy. Szymon Hołownia

Szymon Hołownia

Liczba stron:
272
Wymiary:
14.4 x 20.5 cm
Oprawa:
miękka
Rok wydania:
2019
Wydanie:
1
Wydawnictwo:
Znak
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE
Profanacje i symbole
Na Krakowskim Przedmieściu co jakiś czas pojawiają się grupy manifestantów. Padają coraz mocniejsze słowa. Emocje sięgają zenitu. To dobry czas, żeby zatrzymać się i zapytać: o co właściwie toczy się spór?
 
Wyspa nadziei
Lesbos pełna jest gajów oliwnych, kamienistych plaż i wiatru. To tutaj kończy się Europa. A dla wielu właśnie tutaj się ona zaczyna. Tak ją widzą uchodźcy, którzy na wyspę przypłynęli z nadzieją. W pionierskich, urągających godności warunkach próbują tworzyć namiastkę normalności. Reportaż prosto z obozu na Lesbos.
 
Polsce potrzebna jest awangarda katolicka
Kościół w Polsce potrzebuje wizji proroczej. Takiej, która wyciągnie nas ze społecznego rozdwojenia i wskaże całemu narodowi drogę do twórczego poszukiwania nowych rozwiązań.
 
Pani Ziuta
Troska o człowieka – tak wypadałoby napisać, gdyby przyszło w jednym zdaniu streścić ponad 95-letnie życie Józefy Hennelowej. Każdego człowieka – zwłaszcza zaś tego sponiewieranego, z marginesu, przeżywającego w tym momencie rozterki, trudności życiowe.
 
Białoruski Sierpień
Białoruś wyraźnie poczuła klimat polskiego Sierpnia sprzed 40 lat. W chwili obecnej strajkuje prawie 150 dużych zakładów produkcyjnych. Białorusinom jednak, jak na razie, brak jest determinacji polskiej „Solidarności”.
 
Kolej i wojna
II wojna światowa rozpoczęła się od ostrzału Westerplatte przez pancernik Schleswig-Holstein. Wiemy już dobrze, że to tylko formuła symboliczna. Równie dobrze mogłaby ona opiewać bohaterstwo kolejarzy.
 
Burza, którą trzeba przetrwać
Udowadnianie dorastającym dzieciom, że siła i racja są po naszej stronie, to błąd. Rywalizacja z naszym dzieckiem niczego go nie nauczy. Wywiad z psycholog Martą Wołoszyn.
 
Świat na migi
Nie znają dobrze gramatyki języka polskiego, ale pod wodą mogą mówić całymi zdaniami. Nam się przydaje cisza, by usłyszeć Boga. Oni spotykają Go w drugim człowieku. Tylko słabo się rozumiemy, bo znajomość języka migowego nadal jest rzadkością
Nowe Towar dostępny 25,18
CENA DETALICZNA34,99 zł
NASZA
CENA
25,18

DOSTĘPNOŚĆ:

Wysoka

Wysyłka w 1 dzień

Dostawa już od 9,99 zł
Obrazki srebrne i ikony Wszystkie
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję