T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Zeszyty z Taize: 1 Wierzę, pomóż mi w moim niedowiarstwie

brat François

Liczba stron:
24
Wymiary:
130x210
Oprawa:
miękka
ISBN:
978-83-7516-443-5
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Jak rozumieć fakt, że w jednym miejscu Biblia mówi o "wierze pełnej" (Hbr 10,22), a więc o wierze w pełni świadomej, a w innym o "wierze jak ziarenko gorczycy" (Łk 17,6) - podobnej do najmniejszego z ziaren? Jak odnaleźć związek między tymi dwoma sformułowaniami? Jak wreszcie przełożyć każde z nich na konkret naszego codziennego życia?

Nic nie wpłynęło w stopniu równie głębokim na nasze decyzje, nic w równym stopniu nie zapewniło naszym życiu ciągłości, jak właśnie owo ziarno wiary, które znaczy niemal tyle, co nic. Bez wahania możemy przyznać, że w naszym życiu wiara jest wszystkim. Lecz jednocześnie równie śmiało możemy uznać, że znaczy ona niemal tyle, co nic. Nie sposób wykazać, czym jest wiara sama w sobie. Nie mam jej. Nie jest w moim posiadaniu.,br> Zeszyty z Taizé pragną otworzyć drogę do źródeł wiary. Dają nam wgląd w zagadnienia, które są istotne dla dzisiejszych chrześcijan. Inspiracją dla tej serii są spotkania i rozmowy z młodymi ludźmi, którzy od lat przybywają do Taizé.

Nowe Towar niedostępny 9788375164435 1,00
CENA DETALICZNA5,00 zł
NASZA
CENA
1,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 2,99 zł
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
0
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się

Recenzje kupujących

Przewodnik Katolicki

Opinia z dnia: 13.02.12r

Słaba, silna, letnia... Wiara. Czy można ją zmierzyć? Czy jest weryfikowalna? Jak wierzyć dzisiaj, skoro wokół nas tyle sceptycyzmu? Gdzie znajduje się źródło wiary? Odpowiedzi na te i inne pytania można odnaleźć w Zeszytach z Taizé. Seria powstała na kanwie inspirujących spotkań i rozmów z młodymi ludźmi, którzy od lat przybywają do tego niewielkiego francuskiego centrum duchowości.

Recenzja była przydatna

Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

s. Urszula Kłusek SAC

KSIĄŻKA
5,00 zł

ks. Jan Twardowski

KSIĄŻKA

11,90 zł

5,00 zł

Stefan Szary CR

KSIĄŻKA

5,00 zł

1,00 zł
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję