T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Proroctwo o Polsce. Obietnica i krew

Wincenty Łaszewski

Liczba stron:
128
Wymiary:
125x195
Oprawa:
broszura
ISBN:
978-83-89342-70-6
Rok wydania:
2013
Wydanie:
Drugie uzupełnione
Wydawnictwo:
Fons Omnis
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Ktoś powie, że ta książka już była...
Dla niektórych ten tytuł jest już dobrze znany: w końcu "Proroctwo o Polsce" ukazało się przed trzema laty i znalazło ponad 50 tys. nabywców. Kiedy jednak opowiadałem tu i ówdzie o przygotowywaniu "Ostatniego proroctwa o Polsce" - drugiej części tego tytułu - ze zdziwieniem słyszałem, że większość rozmówców nie zna opublikowanej przed kilku laty pierwszej części. Zachęcony przez przyjaciół zdecydowałem się przygotować nowe wydanie.
Nie jest to zwykłe wznowienie tytułu. To w jednej trzeciej zupełnie nowa książka. Dlatego nawet dla tych, którzy znają już treść "Proroctwa o Polsce" jej obecne wydanie z pewnością okaże się nowym doświadczeniem i interesującą lekturą.
Uaktualniony przewodnik po przyszłości Polski zawiera nowe refleksje, informacje i dane z lat 2010-2013. Nowa edycja została przygotowana jako pierwsza część dwutomowego wydania. "Proroctwo o Polsce" ma swój ciąg dalszy. Jest jeszcze "Ostatnie Proroctwo o Polsce".
Jesteśmy wyjątkowym krajem na Bożej mapie. Głosy z Nieba opowiadają o niezwykłej misji, jaką Polska ma odegrać w dziejach świata. To słowa krzepiące, tym bardziej że wypowiadają je ludzie święci. Wskazują nam miejsce, w którym dopełni się nasza historia. Ale dróg do zrealizowania obietnicy jest kilka. Tylko jedna z nich jest wymarzona przez Boga. Na innych leży krew... Którą drogą pójdziemy? Decydujemy o tym sami. Już dziś...

Nowe Towar niedostępny 9788389342706 15,12
CENA DETALICZNA21,00 zł
NASZA
CENA
15,12

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 2,99 zł
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję