T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Roma Sacra – Święty Rzym. Przewodnik

Wojciech Kęder

Liczba stron:
272
Oprawa:
broszurowa
ISBN:
9722374228880
Rok wydania:
2017
Wydanie:
Wyd. I
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Św. Stanisława BM
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Wśród wielu przewodników po Rzymie dostępnych na rynku, niniejszy przewodnik wyróżnia się zarówno ze względu na treść, jak i formę. Jest on przeznaczony dla pielgrzyma-turysty nawiedzającego Święty Rzym: miasto Apostołów, męczenników, świętych, papieży. Przecież do Rzymu prowadzi nas nie tylko ciekawość. Chcemy „U progu Apostołów”, u grobu św. Piotra, św. Pawła, św. Jana Pawła II i wielu innych, dziękować Bogu za łaski, upraszać je, prosić o wstawiennictwo świętych. Dlatego też przewodnik ten zawiera nie tylko opisy wspaniałych pomników historii z czasów Imperium Romanum, Rzymu papieskiego i współczesnego, lecz także prowadzi pielgrzyma-turystę drogą objawień maryjnych w Rzymie, drogą świątyń w których spoczywają relikwie Apostołów, męczenników i wielu innych świętych, drogą cudownych wizerunków Maryi, cudownych krucyfiksów, obrazów, od setek lat otaczanych kultem przez przybyszy z całego świata.

Przewodnik ten również wyróżnia się swoją konstrukcją. O ile przewodniki rzymskie to zawsze: „Rzym i Watykan”, a przecież niemal każdy przybysz swoje pierwsze kroki w Wiecznym Mieście kieruje do bazyliki św. Piotra na Watykanie, niniejszy przewodnik prowadzi pielgrzyma drogami, którymi on najczęściej przemierza Wieczne Miasto. Starannie dobrany wybór kościołów, muzeów, pomników kultury ukazuje mu te najsłynniejsze i najpiękniejsze, nawiązując do ich, często dramatycznej historii. Ostatnia część przewodnika obejmuje słynne miejscowości podrzymskie, od Ostii zaczynając, przez Castel Gandolfo, na sanktuarium maryjnym w Mentorella kończąc.

Nowe Towar niedostępny 9722374228880 25,35
CENA DETALICZNA39,90 zł
NASZA
CENA
25,35

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 2,99 zł
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję