T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Rak nie czyta książek. Przeczytaj i wygraj życie

Teresa Szpytma

Liczba stron:
375
Wymiary:
146x202
Oprawa:
broszura
ISBN:
978-83-277-1005-5
Rok wydania:
2015
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
WAM
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Nigdy nie jest za wcześnie i nigdy nie jest za późno. Rak rzuca wyzwanie każdemu z nas. Ty lub ktoś z Twoich bliskich usłyszeliście niepokojącą lub złą diagnozę? Jesteś w grupie podwyższonego ryzyka? A może uważasz, że problem nowotworów w ogóle Cię nie dotyczy? To tak naprawdę bez różnicy. Walkę z rakiem możesz i powinieneś podjąć w momencie, gdy czytasz te słowa.
Recepta zwycięzców?
Znajdź swoją drogę. Wygraj zdrowie i życie dzięki setkom niezwykłych rad opisanych w tym unikalnym poradniku, jak pokonać cichego zabójcę. Kilkadziesiąt lat doświadczenia wybitnego polskiego onkologa. Złożone, wielopłaszczyznowe podejście do problematyki zapobiegania i wspomagania specjalistycznego leczenia nowotworów.
Praktyczne przykłady, jak mobilizować się do walki z rakiem w polskich realiach, oraz przystępnie podane wyniki badań naukowców z całego świata. Pierwsza i jedyna taka książka w Polsce!

Książka jest wynikiem przemyśleń Autorki zajmującej się onkologią przez całe życie zawodowe. Są w nim echa sukcesów i porażek składające się na bogate doświadczenie lekarskie.
Polecam.
Prof. dr hab. med. Leszek Kołodziejski, chirurg onkolog.


Teresa Szpytma - doktor nauk medycznych i specjalista radioterapii onkologicznej, absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie (obecnie Collegium Medicum UJ).
Przez wiele lat pracy lekarskiej była związana z Centrum Onkologii Instytutu im. M. Skłodowskiej-Curie Oddział w Krakowie. Służąc chorym, równolegle zaangażowana w pracę naukową i dydaktyczną.

Nowe Towar niedostępny 9788327710055 26,56
CENA DETALICZNA36,90 zł
NASZA
CENA
26,56

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 2,99 zł
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

Beata Nadolna

KSIĄŻKA

19,90 zł

1,00 zł

Michel Feuillet

E-BOOK

22,00 zł

14,90 zł

Ks. Dariusz Madejczyk

KSIĄŻKA

1,00 zł

0,85 zł

Sheila Walsh

KSIĄŻKA

32,00 zł

27,20 zł
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję