T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

ZAWSZE

Czasami przychodzi do mnie anioł... Poczytaj z rodzicami i przygotuj się do I Komunii Świętej

Lucyna Kwiatkowska

Liczba stron:
160
Wymiary:
210 x 227 mm
Oprawa:
miękka ze skrzydełkami
ISBN:
978-83-7516-921-8
Ilustrator:
Lucyna Kwiatkowska
Rok wydania:
2015
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Święty Wojciech
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Bohaterowie tej książki – chłopiec i jego anioł – spotykają się wieczorami, by rozmawiać o tym, co wydarzyło się w ciągu dnia. W ich rozmowach pojawiają się tematy ciekawe i bardzo ważne, takie jak szacunek dla jedzenia, prawdomówność, miłość, ale też modlitwa, eucharystia, spowiedź, a nawet śmierć. Czasem przyjaciele zmieniają się we wróble lub nietoperze i wyruszają w podróż. Są wówczas świadkami niezwykłych wydarzeń biblijnych: rozmnożenia chleba, uzdrowienia trędowatych czy Ostatniej Wieczerzy.

Ta książka przeznaczona jest wszystkich dzieci, które chcą poznawać Boga i chrześcijaństwo, używając swojej wiedzy, rozumu i wyobraźni; zwłaszcza dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej oraz dla ich rodziców, opiekunów i katechetów, którzy im w tym towarzyszą. Pomoże ona rozpocząć szczerą rozmowę o sprawach wiary i moralności. Zachęci do przemyślanej lektury Pisma Świętego.

Informacja o autorce:Lucyna Kwiatkowska jest grafikiem, wykładowcą Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu (kierownikiem pracowni Grafiki Informacyjnej). Współpracuje z kilkoma wydawnictwami, dla których projektuje okładki. Zilustrowała też kilka książek dla dzieci, m.in. Przygody Sindbada Żeglarza i Klechdy sezamowe Bolesława Leśmiana, Baśnie dla Antosia Moniki Rakusy, Taję z Jaśminowej Adriany Szymańskiej i książkę Nagle w głębi lasu Amosa Oza. Jest mamą trójki dorosłych już dzieci . Uważa, że wychowywanie dzieci jest interesujące.

Rekomendacja:Dwadzieścia dwie przygody chłopca i jego anioła. To mądra i ciekawa książka dla dzieci i rodziców. Bp Damian Bryl

52
Nowe Towar dostępny 9788375169218 18,70
CENA DETALICZNA22,00 zł
NASZA
CENA
18,70

DOSTĘPNOŚĆ:

Wysoka (Wysyłka w 24h)

Dostawa już od 2,99 zł

Recenzje czytelników

Średnia ocen: 5

5 gwiazdek
2
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

Skorzystaj z konta

Zaloguj się

Recenzje kupujących

Alicja

Opinia z dnia: 02.06.16r

Wspaniała ksiązka. Moje dzieci ( 10 i 8lat) domagały się czytania. Polecam bardzo gorąco!

Recenzja była przydatna

Małgorzata

Opinia z dnia: 09.10.16r

Bardzo fajnie napisana książka , która tłumaczy dzieciom wiele spraw związanych z życiem chrześcijańskim i kościołem, ale też ze zwykłym codziennym życiem. Wszystko poparte jest przykładami z biblii. Może być pomocą w przygotowaniu do Pierwszej Komunii św, ale też do świadomego życia wiarą chrześcijańską. Książka napisana jest w sposób bardzo przystępny , dzieci chcą jej słuchać i czekają o czym jeszcze opowie. Szczerze polecam !

Recenzja była przydatna

Recenzje czytelników

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję