T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

ZAWSZE

Życie Jezusa. Katecheza dla dzieci z niepełnosprawnością umysłową

Maria Brzostowska

Liczba stron:
40
Wymiary:
A4
Oprawa:
spirala
ISBN:
978-83-7516-855-6
Ilustrator:
Stanisław Barbacki
Rok wydania:
2015
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Świety Wojciech
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Ilustracje do pokolorowania przedstawiają sceny z życia Jezusa oraz związane z Jego nauczaniem. Książeczka pomoże dziecku przyswoić i utrwalić wiadomości z katechezy.

Nowe Towar dostępny 9788375168556 8,40
CENA DETALICZNA9,90 zł
NASZA
CENA
8,40

DOSTĘPNOŚĆ:

Niska (Wysyłka w 24h)

Dostawa już od 2,99 zł

RECENZJE W MEDIACH

Natan.pl

Książeczka „Życie Jezusa…” przeznaczona jest dla dzieci z niepełnosprawnością umysłową. Wprowadza ona małego czytelnika w poznanie podstawowych prawd wiary oraz życia Jezusa Chrystusa. Zawarte ilustracje do pokolorowania przedstawiają sceny z życia Jezusa oraz Jego nauczania. „Życie Jezusa. Katecheza dla dzieci z niepełnosprawnością umysłową” odkrywa przed dziećmi, że warto kochać i wierzyć w Boga, mieć dobre serce oraz starać się być podobnym do Pana Jezusa. Z tą książką dzieci pogłębiają swoją wiarę, uczą się wdzięczności i szacunku do Boga oraz ćwiczą staranność i cierpliwość! Obrazki Stanisława Barbackiego zawarte w kolorowance są odpowiednio duże, co ułatwia dzieciom pracę, ćwiczenie koordynacji wzrokowej i manualnej. Książka „Życie Jezusa…” to doskonała pomoc w przyswajaniu i utrwalaniu wiadomości z katechezy. Książka Marii Brzostowskiej i Stanisława Barbackiego może być świetną pomocą w pracy dla katechetów, wychowawców przedszkolnych i nauczycieli pracujących z dziećmi z niepełnosprawnością umysłową.

WIĘCEJ

Recenzje czytelników

Średnia ocen: Brak ocen

5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

Skorzystaj z konta

Zaloguj się

Recenzje czytelników

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję