T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Czy mogę odprowadzić cię do domu?

Joyce Hutchison, Joyce Rupp

Liczba stron:
140
Wymiary:
130 x 180 mm
Oprawa:
miękka
ISBN:
978-83-7516-250-9
Tłumacz:
Marcin Nowicki
Rok wydania:
2010
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Święty Wojciech
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Wznowiona z okazji 10 rocznicy pierwszego wydania, książka ta pozostaje niezastąpionym źródłem otuchy i wsparcia tak dla zawodowych opiekunów (pielęgniarek, pracowników hospicjów etc.), jak i dla wszystkich osób towarzyszących swoim bliskim w ich ostatniej podróży do domu. Dzięki doświadczeniu i empatii wychowawczyni opiekunów hospicyjnych Joyce Hutchison oraz mądrości i natchnieniu poczytnej autorki Joyce Rupp czytelnik odkryje w sobie odwagę i moc potrzebne w trudnych doświadczeniach, jakie niesie ze sobą poważna choroba bliskiej osoby.

Joyce Hutchison jest pielęgniarką, koordynatorką programu opieki paliatywnej w Iowa Health Hospice oraz w Home Care w Des Moines. Jej doświadczenie kliniczne obejmuje pracę z osobami cierpiącymi na nowotwory, opiekę domową oraz hospicyjną.Joyce Rupp to znana pisarka, często występująca na różnego rodzaju sympozjach i rekolekcjach w USA, Europie, Azji, Afryce i Australii; sama określa się mianem "duchowej akuszerki". Należy do wspólnoty Służebnic Maryi. Jest autorką wielu poczytnych książek; po polsku wydano dotąd "Modlitwę osobistą" oraz "Modlitwę rozstania".

Nowe Towar niedostępny 9788375162509 1,00
CENA DETALICZNA25,00 zł
NASZA
CENA
1,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 2,99 zł
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
0
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się

Recenzje kupujących

Przewodnik Katolicki, maku

Opinia z dnia: 18.02.13r

Tę książkę napisały pielęgniarka i pisarka, członkini wspólnoty Służebnic Maryi, wolontariuszka hospicyjna. Nie jest to żaden podręcznik dydaktyczny, ale zapis wysłuchanych historii i osobistych doświadczeń trwania przy umierających, opatrzony modlitwami i rodzącymi się pod wpływem tych spotkań medytacjami. Życiodajny zapis.

Recenzja była przydatna

Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

Aleksandra Bałoniak

KSIĄŻKA
5,00 zł

Stefan Szary CR

KSIĄŻKA

5,00 zł

1,00 zł

s. Urszula Kłusek SAC

KSIĄŻKA
5,00 zł

ks. Jan Twardowski

KSIĄŻKA

11,90 zł

5,00 zł
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję