WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Rozwój. Jak współpracować z łaską?

Monika i dk. Marcin Gajdowie

Liczba stron:
207
Wymiary:
145x205
Oprawa:
broszura ze skrzydełkami
ISBN:
978-83-934157-1-7
Rok wydania:
2013
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Pro Homine
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

"Rozwój. Jak współpracować z łaską?". W jej powstanie włożyliśmy wiele pracy i serca. Książka zbiera nasze doświadczenia z wielu lat i zaprasza czytelnika do podróży wgłąb, ku światu wewnętrznemu człowieka. Staraliśmy się w sposób jasny i zrozumiały przedstawić zagadnienia ze styku psychologii i duchowości, dotyczące rozwoju.
Czym jest poczucie wartości? Czy określenia w rodzaju: "niskie poczucie wartości" są do końca poprawne? W naszym przekonaniu - nie. Dzięki książce możesz dowiedzieć się dlaczego.
Jak osiągnąć szczęście? Czym jest miłość? Próbujemy dać odpowiedzi na te, być może najistotniejsze dla człowieka, pytania.
JA FAŁSZYWE - czym jest, jak je rozpoznać? I najważniejsze - jak je "rozbroić"? Jak podjąć pracę nad sobą? Jak świadomie się rozwijać?
Jak poradzić sobie ze zranieniami z dzieciństwa?
Czy może się zdarzyć, że ktoś, kto się już dawno wyprowadził z domu rodzinnego, ciągle jeszcze nie opuścił emocjonalnie rodziców? Podajemy pułapki, w które można wpaść i nie być tego kompletnie świadomym.
Czy psychologia i teologia zawsze mówią to samo? Jak podjąć współpracę z łaską? Czy modlitwa ma coś wspólnego z terapią?
Lekturę polecamy każdemu, kto chce podjąć swój rozwój w sposób świadomy, dojrzały i w zgodzie z chrześcijańskim widzeniem świata. Książka obfituje w liczne życiowe przykłady z naszej praktyki terapeutycznej. Przestawiamy w niej poglądy, które stanowią podstawę podejścia, które nazwaliśmy chrześcijańską terapią integralną (ChTI).
Monika i Marcin Gajdowie

3,73
Nowe Towar niedostępny 9788393415717 29,36
CENA DETALICZNA34,90 zł
NASZA
CENA
29,36

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 9,99 zł

O autorze

Wszyscy autorzy
Monika i dk. Marcin Gajdowie

Monika i dk. Marcin Gajdowie

Monika i dk. Marcin Gajdowie – małżonkowie od 1991 roku, rodzice czworga dzieci. Oboje są psychoterapeutami, prowadzącymi od wielu lat działalność rekolekcyjną, konferencyjną, terapeutyczną. Ich książki „Rodzice w akcji” i „Rozwój. Jak współpracować z łaską?” stały się w krótkim czasie bestsellerami.
WIĘCEJ O AUTORZE
Recenzje czytelników
Średnia ocen: 3,7
5 gwiazdek
2
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
1

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się

Recenzje kupujących

Jarosław

Opinia z dnia: 16.03.16r

Super książka dla osób poszukujących prawdziwego szczęścia w życiu. Dodatkowo książka ma Imprimatur więc jest zgodna z nauka Kościoła katolickiego co jest ważne dla wierzących. Czytam i nie mogę wyjść z podziwu nad autorami że umieli nazwać i zebrać w jednej książce tak wiele prawdy o człowieku. Kupiłem teraz kolejne 5 i rozdaje znajomym. NAPRAWDĘ WARTO!!!!!

Recenzja była przydatna

Agata

Opinia z dnia: 17.05.19r

Książka jest rewelacyjna, zarówno dla wierzących jak i niewierzących. Polecam.

Recenzja była przydatna

znany.phd

Opinia z dnia: 04.08.17r

Wielki stek bzdur, książka naszpikowana pseudopsychologią. Wcześniejsza recenzja napisana zapewne przez autora książki albo kogoś z bliskich znajomych, cytat - "Kupiłem teraz kolejne 5 i rozdaje znajomym. NAPRAWDĘ WARTO!!!!!"- ten cytat aż wieje desperacją.

Recenzja była przydatna

Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

Marielene Leist

KSIĄŻKA

29,90 zł

1,00 zł

Beata Nadolna

KSIĄŻKA

16,00 zł

1,00 zł

Ks. Dariusz Madejczyk

KSIĄŻKA

1,00 zł

0,85 zł

Bogna Białecka

KSIĄŻKA

19,90 zł

3,00 zł
 • KONTAKT Z NAMI

  tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

  tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

  tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
  Plac Wolności 1

  tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

  e-mail sklep@swietywojciech.pl

  Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję