T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Rozwój. Jak współpracować z łaską?

Monika i dk. Marcin Gajdowie

Liczba stron:
207
Wymiary:
145x205
Oprawa:
broszura ze skrzydełkami
ISBN:
978-83-934157-1-7
Rok wydania:
2013
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Pro Homine
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

"Rozwój. Jak współpracować z łaską?". W jej powstanie włożyliśmy wiele pracy i serca. Książka zbiera nasze doświadczenia z wielu lat i zaprasza czytelnika do podróży wgłąb, ku światu wewnętrznemu człowieka. Staraliśmy się w sposób jasny i zrozumiały przedstawić zagadnienia ze styku psychologii i duchowości, dotyczące rozwoju.
Czym jest poczucie wartości? Czy określenia w rodzaju: "niskie poczucie wartości" są do końca poprawne? W naszym przekonaniu - nie. Dzięki książce możesz dowiedzieć się dlaczego.
Jak osiągnąć szczęście? Czym jest miłość? Próbujemy dać odpowiedzi na te, być może najistotniejsze dla człowieka, pytania.
JA FAŁSZYWE - czym jest, jak je rozpoznać? I najważniejsze - jak je "rozbroić"? Jak podjąć pracę nad sobą? Jak świadomie się rozwijać?
Jak poradzić sobie ze zranieniami z dzieciństwa?
Czy może się zdarzyć, że ktoś, kto się już dawno wyprowadził z domu rodzinnego, ciągle jeszcze nie opuścił emocjonalnie rodziców? Podajemy pułapki, w które można wpaść i nie być tego kompletnie świadomym.
Czy psychologia i teologia zawsze mówią to samo? Jak podjąć współpracę z łaską? Czy modlitwa ma coś wspólnego z terapią?
Lekturę polecamy każdemu, kto chce podjąć swój rozwój w sposób świadomy, dojrzały i w zgodzie z chrześcijańskim widzeniem świata. Książka obfituje w liczne życiowe przykłady z naszej praktyki terapeutycznej. Przestawiamy w niej poglądy, które stanowią podstawę podejścia, które nazwaliśmy chrześcijańską terapią integralną (ChTI).
Monika i Marcin Gajdowie

3,73
Nowe Towar niedostępny 9788393415717 29,36
CENA DETALICZNA34,90 zł
NASZA
CENA
29,36

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 2,99 zł

O autorze

Wszyscy autorzy
Monika i dk. Marcin Gajdowie

Monika i dk. Marcin Gajdowie

Monika i dk. Marcin Gajdowie – małżonkowie od 1991 roku, rodzice czworga dzieci. Oboje są psychoterapeutami, prowadzącymi od wielu lat działalność rekolekcyjną, konferencyjną, terapeutyczną. Ich książki „Rodzice w akcji” i „Rozwój. Jak współpracować z łaską?” stały się w krótkim czasie bestsellerami.
WIĘCEJ O AUTORZE
Recenzje czytelników
Średnia ocen: 3,7
5 gwiazdek
2
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
1

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się

Recenzje kupujących

Jarosław

Opinia z dnia: 16.03.16r

Super książka dla osób poszukujących prawdziwego szczęścia w życiu. Dodatkowo książka ma Imprimatur więc jest zgodna z nauka Kościoła katolickiego co jest ważne dla wierzących. Czytam i nie mogę wyjść z podziwu nad autorami że umieli nazwać i zebrać w jednej książce tak wiele prawdy o człowieku. Kupiłem teraz kolejne 5 i rozdaje znajomym. NAPRAWDĘ WARTO!!!!!

Recenzja była przydatna

Agata

Opinia z dnia: 17.05.19r

Książka jest rewelacyjna, zarówno dla wierzących jak i niewierzących. Polecam.

Recenzja była przydatna

znany.phd

Opinia z dnia: 04.08.17r

Wielki stek bzdur, książka naszpikowana pseudopsychologią. Wcześniejsza recenzja napisana zapewne przez autora książki albo kogoś z bliskich znajomych, cytat - "Kupiłem teraz kolejne 5 i rozdaje znajomym. NAPRAWDĘ WARTO!!!!!"- ten cytat aż wieje desperacją.

Recenzja była przydatna

Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

Bogna Białecka

KSIĄŻKA

19,90 zł

3,00 zł

Beata Nadolna

KSIĄŻKA

16,00 zł

1,00 zł

Marielene Leist

KSIĄŻKA

29,90 zł

1,00 zł

Ks. Dariusz Madejczyk

KSIĄŻKA

1,00 zł

0,85 zł
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję