WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Aniołowie ty i ja. Wakacje na 102

Ines Krawczyk MChR

Liczba stron:
99
Wymiary:
195 x 195mm
Oprawa:
oprawa twarda
ISBN:
978-83-7516-313-1
Rok wydania:
2010
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Święty Wojciech
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Wakacje to wspaniały wynalazek! Na dwa letnie miesiące czekają nie tylko dzieci na ziemi, ale i aniołowie w niebie, wierzcie mi. Każdy miesiąc jest dla nas cudowny, ale najlepsze są wakacje! (…) Pewnie niektórzy uśmiechają się i mówią pod nosem: Anioł, też mi coś! Czy one tak naprawdę istnieją, czy są tylko wymysłem katechetów lub pobożnych i kochanych babuń?

Skądże znowu?! Oczywiście, że jesteśmy! Nie wierzycie? Przekonajcie się!

 

Nowe Towar niedostępny 9788375163131 10,00
NASZA
CENA
10,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 9,99 zł
Obrazki srebrne i ikony Wszystkie

O autorze

Wszyscy autorzy
Ines Krawczyk MChR

Ines Krawczyk MChR

Ines Krawczyk MChR – redaktor naczelna „Małego Przewodnika Katolickiego”, dziennikarka, teolog i redaktorka audycji radiowej dla dzieci „Niedziela z Aniołem”. Autorka książek i opowiadań dla dzieci.
 – Kocham dzieci i anioły – mówi o sobie – choć w zasadzie nie potrafię odróżnić jednych od drugich. Uważam, że tylko od czasu do czasu dzieciom gubią się skrzydła, dlatego w swojej pracy robię wszystko, żeby pomagać im je odnajdywać i przypinać z powrotem
 
WIĘCEJ O AUTORZE
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
0
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się

Recenzje kupujących

Republikadzieci.pl

Opinia z dnia: 01.06.11r

I znowu to samo pytanie: Czy wierzycie w Anioły? Dużo ludzi na szczęście w nie wierzy, jednak spora część uważa je jedynie za bajkę. Dużo jest takich bajek dla dzieci i dorosłych również, bajek o krasnoludkach, o gnomach, o elfach, o czarownikach, czarodziejach itp. Dużo osób zalicza Anioły do tej właśnie gromadki wymyślonych postaci, w najlepszym wypadku bohaterów mitów i legend. Jednak Anioły to postacie (hm? postacie?) zupełnie prawdziwe. Nie tak realne jak my, którzy możemy się uszczypnąć, kopnąć, uderzyć i będzie bolało. Inaczej trochę, ale realne. Już na pierwszych stronach książeczki dowiadujecie się, że „wszyscy aniołowie co do jednego, was lubią i cieszą się, kiedy mogą, serce w serce, ręka w rękę, krok po kroku, być blisko was i wspólnie odpierać ataki Ogoniastych (...)” Ogoniastych? A któż to taki? Domyślacie się na pewno, a jeśli nie – to książeczka czeka, tam jest wszystko napisane, kto to taki. Sądząc z tytułu „Aniołowie Ty i Ja, wakacje na 102” przedmiotem zainteresowania autora książki są wakacje. Aniołowie również mają wakacje, jednak ich wakacje to nie jest wcale żaden odpoczynek. Czym są wakacje dla Aniołów? Tego również nie powiemy – musicie o tym przeczytać sami. Aniołowie mają wakacje, a więc pewnie chodzą do szkoły. Czego mogą się tam uczyć? Podobno uczą się tam takich przedmiotów jak Wstęp do niebezpiecznych pomysłów dzieci, Szeptologii, Prognozowania ... ciekawe co się za tym kryje? Polecamy wam tą książkę – szczególnie dla dzieci młodszych, ale i starsze mogą się z niej dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy, na przykład o miejscu w którym niebo styka się z ziemią a także o tym co to jest ogoniasta konkurencja. O właśnie ... co to jest ogoniasta konkurencja?

Recenzja była przydatna

Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

Michel Martin-Prevel

KSIĄŻKA

25,00 zł

5,00 zł

Marielene Leist

KSIĄŻKA

29,90 zł

1,00 zł

Jean Vanier

KSIĄŻKA

29,90 zł

5,00 zł
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję