T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Jezus Królem chwały

Zespół 33

ISBN:
978-83-7516-622-4
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Święty Wojciech
Wykonawca:
Zespół 33
Kompozytor:
Zespół 33
Czas nagrania:
61:59
Format:
CD
Rodzaj:
MULTIMEDIA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Krążek składa się z autorskich kompozycji i tekstów inspirowanych fragmentami Pisma Świętego. Płyta utrzymana jest w przyjemnym dla ucha stylu, zawierającym elementy popu, jazzu i muzyki gospel. Dużą rolę odgrywają także odniesienia do muzyki wielbienia oraz klimatów praise i worship, dominujących we współczesnej muzyce chrześcijańskiej (CCM).
 
 

Materiał muzyczny stanowi przemyślaną całość zarówno pod względem kompozycji, wykonania, jak i produkcji muzycznej, nad którą czuwał uznany producent - Mirosław Stępień. Poszczególne utwory (m.in. "Jezus Królem chwały", "Krzycz") łatwo wpadając w ucho, stają się zaproszeniem do udziału we wspólnym wielbieniu Boga.
Powstały w 2007 roku zespół "33" tworzą muzycy od lat zaangażowani w ważne inicjatywy chrześcijańskiej sceny muzycznej w Polsce (m.in. Na Fali Wielbienia). Artyści "33" są dobrze znani publiczności z uczestnictwa w takich zespołach jak TGD, Gospel Joy, Pinokio Brothers, Lumen czy Bogu Jedynemu Chwała (Poldek Twardowski).

Patronat honorowy nad płytą objął ks. abp Stanisław Gądecki, Metropolita Poznański

Nowe Towar niedostępny 9788375166224 29,00
CENA DETALICZNA33,00 zł
NASZA
CENA
29,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 2,99 zł
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję