T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Słońce twojego sekretu. 7 biblijnych tajemnic urody, siły i powodzenia w miłości

Fabian Błaszkiewicz

Oprawa:
twarda
Wydawnictwo:
Pure Profit
Czas nagrania:
2 godz. 26 min
Format:
CD
Rodzaj:
MUZYKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

O. Fabian Błaszkiewicz o swojej konferencji:

Chcę w tym nagraniu zaprosić każdą kobietę do podróży ku sekretnym zakamarkom jej wnętrza, do podróży samopoznania. Kobiety często szukają informacji o sobie, o swoich pragnieniach, namiętnościach, nadziejach na zewnątrz, podczas gdy całą wiedzę konieczną do osiągnięcia sukcesu w każdej dziedzinie życia noszą już w sobie. Potrzebują tylko przewodnika, który potrafi przez meandry sprzeczności, pytań i zdziwień doprowadzić je do samego wewnętrznego źródła ich istoty, a następnie nauczyć, jak odkryte tam światło i siłę, wydobyć na zewnątrz.

Słońce Twojego sekretu to nagranie poświęcone flirtowi, relacjom romantycznym, miłości, związkom z mężczyznami, ale jego podstawa – odkrycie fundamentu swojego jestestwa, który nazywam wewnętrznym światłem albo po prostu osobistym słońcem kobiety – pozwoli każdej słuchaczce nauczyć się także wiele na temat np. emocjonalnych źródeł fizycznej urody czy zbudowania zabójczo silnej pewności siebie.

Autor Pieśni nad Pieśniami pyta: Kim jest ta, która świeci z wysoka jak zorza, piękna jak księżyc, jaśniejąca jak słońce, groźna jak uzbrojona armia? (PnP 6, 10) Kim jest ta, która przybywa z pustyni wsparta na swym ukochanym? (Pnp 8, 5). Ja zaś w tym nagraniu odpowiadam: to TY!

 

Nowe Towar niedostępny 24,85
CENA DETALICZNA39,00 zł
NASZA
CENA
24,85

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 2,99 zł
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję