T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Drogi

Rok wydania:
2010
Wersja dźwiękowa:
CD
Rodzaj:
MULTIMEDIA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE
Długo oczekiwana reedycja!
To kolejna, świetnie wydana płyta STRÓŻÓW. "Drogi" są jak ją określają członkowie zespołu "powrotem do początku". Za namową sympatyków podjęli działania, których celem było wydanie płyty z reedycją utworów zarejestrowanych w latach 2002 - 2005. Płyta oprawiona jest pięknym malarstwem i grafiką autorstwa Krzysztofa Paradysza; ta jest kontynuacją pewnej charakterystyki zapoczątkowanej na płycie "alfa omega' (2008).
Dla zachowania "Ducha Czasu Łaski", w którym utwory powstawały, i z woli pozostania autentycznym, członkowie zespołu, postanowili nie ingerować technicznie w strukturę nagranych już piosenek, zachowując ich pełną oryginalność.
Na płycie usłyszymy min. dobrze nam znane "Drogi", "Psalm 84", "Wspaniały jest majestat Twój", "Skała", "Krzyżu Święty" i wiele innych utworów muzycznie balansujących na pograniczu popu i łagodnego rocka, w całości natomiast, zachowanych w klimacie modlitwy, rozważania i uwielbienia. To w sumie siedemnaście piosenek zebranych w jedno wydawnictwo. Wykonaniu kilku z nich towarzyszy sześćdziesięcioosobowy Chór SWE (Salezjańskich Wspólnot Ewangelizacyjnych). To gratka dla sympatyków STRÓŻOW PORANKA i cenna płyta do kolekcji.

1. SKAŁA
2. DROGI
3. MIRIAM
4. NIEUGIĘCI
5. WYSTARCZY UWIERZYĆ
6. KRZYŻU ŚWIĘTY
7. CIENIE
8. ZE SŁONCEM WSTAJE NADZIEJA
9. AVEU
10. PSALM 84
11. WSPANIALY JEST MAJESTAT TWÓJ
12. PSALM 142
13. STRÓŻE PORANKA
14. PSALM 5
15. RUAH
16. PIEŚŃ NAD PIEŚNIAMI
17. NAKARMIŁEŚ MNIE
Nowe Towar niedostępny 19,50
CENA DETALICZNA26,00 zł
NASZA
CENA
19,50

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 2,99 zł
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję