T: 61 659 37 55

E: sklep@swietywojciech.pl

WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Król wszechświatów

Mate.o

Oprawa:
digital pack
Rok wydania:
2017
Wydawnictwo:
Management Phiadelphia Records
Wykonawca:
Mate.o
Format:
CD audio
Rodzaj:
MUZYKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE
Szósta solowa płyta Mateusza Mate.O Otremby pt. „Król Wszechświatów.

Artysta wraca do korzeni swojej twórczości, nawiązując do charakteru swoich pierwszych albumów. "TU" to skrót od Totalnego Uwielbienia.

Do pracy nad najnowszym albumem Mate.O zaprosił Pawła "Bzim" Zareckiego (producenta płyt m.in. Anny Marii Jopek, TGD, Mietka Szcześniaka), który jest odpowiedzialny za produkcję muzyczną albumu.

Na płycie będzie można usłyszeć utwory znane szerszej publiczności takie jak :„Wszystko poddane jest” czy „Cały świat niech pozna Cię” oraz osiem zupełnie nowych, premierowych kompozycji m.in. „Chrystus panuje”, tytułowy „Król Wszechświatów” czy „Cudowny dzień”.
 
-Cała płyta poświęcona jest jednej myśli - wychwalaniu Boga, stąd wiele inspiracji do pisania tekstów pochodzi z tekstów biblijnych. W tym sensie jest to powrót do moich pierwszych płyt nagranych już wiele lat temu. Nic bardziej piękniejszego i bardziej wyjątkowego nie mogło mnie w ostatnim czasie spotkać jako artysty. Próba opisywania tego jaki jest Bóg, wychwalania Go i adorowania oraz dziękowania Mu za to kim jest i co dla mnie zrobił to wielki przywilej. Na tej płycie słychać przenikające się różne wrażliwości i style muzyczne, piosenki, oraz spontaniczne improwizacje - mówi Mateusz Mate.O Otremba
 
Nowe Towar niedostępny 33,61
CENA DETALICZNA40,00 zł
NASZA
CENA
33,61

DOSTĘPNOŚĆ:

Brak

Dostawa już od 2,99 zł
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję