WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni MEDICOR 5 l

Rodzaj:
DEWOCJONALIA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni MEDICOR to profesjonalna, a zarazem powszechna dezynfekcja rąk – preparat działa bakteriobójczo, grzybobójczo i jest przeznaczony do powszechnego stosowania. To bardzo przydatny w sytuacjach, gdy nie mamy dostępu do wody. Może być również używany w domu zawsze wtedy, kiedy chcemy mieć dodatkową pewność, że ręce są higienicznie czyste. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. Skład płynu oparty jest na alkoholu 75%, który skutecznie dezynfekuje 99,9% drobnoustrojów przez co zmniejsza ryzyko zachorowania. Preparat do rąk ANTIBACTERIAL spełnia wymagania norm europejskich dotyczących określenia działania dezynfekcyjnego preparatu.

WŁAŚCIWOŚCI PŁYNU DO DEZYNFEKCJI RĄK: - WYSOKA SKUTECZNOŚĆ - AŻ 99,9% - płyn dezynfekujący doskonale radzi sobie z bakteriami, wirusami i grzybami, które mogą występować na Twoich dłoniach. - ŁATWO SIĘ ROZPROWADZA nawet w trudno dostępnych miejscach, np. między palcami i przy paznokciach. - BŁYSKAWICZNIE WYSYCHA pozostawiając ręce przyjemnie odświeżone oraz zdezynfekowane bez zapachu alkoholu. - NIE WYSUSZA RĄK, dzięki wysokiej zawartości gliceryny. - PIELĘGNUJE odżywia i chroni oraz pomaga utrzymać skórę miękką i nawilżoną.

SPOSÓB UŻYCIA: Nanieść na dłonie nie wielką ilość płynu rozsmarować i odczekać 30 sekund. Czynność powtórzyć. Płyn nie wymaga spłukiwania, wystarczy odczekać aż odparują lotne składniki. Okres od zastosowania do uzyskania skutku biobójczego to 60 sekund. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. Produkt to łatwopalna ciecz i para. Działa drażniąco na oczy.

Nowe Towar dostępny 99,00
NASZA
CENA
99,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Wysoka

Wysyłka w 1 dzień

Dostawa już od 9,99 zł
Recenzje czytelników
Średnia ocen: Brak ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się
Recenzje czytelników
 • KONTAKT Z NAMI

  tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

  tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

  tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
  Plac Wolności 1

  tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

  e-mail sklep@swietywojciech.pl

  Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję