WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Zakorzenione w miłości

Donna-Marie Cooper O’Boyle

Liczba stron:
280
Wymiary:
130 x 200 mm
Oprawa:
zintegrowana
ISBN:
978-83-7516-609-5
Tłumacz:
Aleksandra Lewandowska
Rok wydania:
2016
Wydanie:
Pierwsze
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Świety Wojciech
Rodzaj:
KSIĄŻKA
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Ta radosna i pełna duchowej mądrości książka powstała, „aby pocieszyć kobiece serca”.

Przytłoczone nadmiarem obowiązków, zmaganiami, działaniami i zmartwieniami, tracimy nieraz kontakt z Bogiem. Tymczasem On jest zawsze z nami, a ponadto obdarzył nas wspaniałą godnością bycia kobietą, powołaniem do czynienia dobra, mocą zmieniania świata.
Autorka z empatią i poczuciem realizmu, nie przemilczając trudności, podpowiada, jak możemy odkryć w Chrystusie swoją pełnię i realizować chrześcijańską miłość w praktyce, być kobietą dla bliźnich. Znajdziemy tu wiele inspirujących przemyśleń, wskazówek, przytaczane są też wypowiedzi licznych świętych (zwłaszcza Jana Pawła II i Matki Teresy).

Książka ujmuje bezpośredniością, szczerością i poczuciem humoru, obfituje w anegdoty, emanuje energią działania.

Donna-Marie Cooper O’Boyle – uhonorowana nagrodami poczytna amerykańska pisarka i dziennikarka, mówczyni oraz twórca i gospodyni jednego z programów w znanej katolickiej telewizji EWTN. Przez dziesięć lat przyjaźniła się z Matką Teresą i sama została świecką misjonarką miłości. Dla swoich książek i dzieł otrzymała błogosławieństwo papieży – Jana Pawła II i Benedykta XVI.

53
Nowe Towar dostępny 9788375166095 5,00
CENA DETALICZNA29,90 zł
NASZA
CENA
5,00

DOSTĘPNOŚĆ:

Wysoka

Wysyłka w 1 dzień

Dostawa już od 9,99 zł
Obrazki srebrne i ikony Wszystkie

RECENZJE W MEDIACH

RadioPlus.pl

Recenzje czytelników
Średnia ocen: 5
5 gwiazdek
3
4 gwiazdki
0
3 gwiazdki
0
2 gwiazdki
0
1 gwiazdka
0

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

 

Skorzystaj z konta

Zaloguj się

Recenzje kupujących

Angela

Opinia z dnia: 26.02.16r

Jak znaleźć równowagę między wszystkimi naszymi zajęciami, między rolami, które spełniamy w życiu? Jak nie zgubić siebie? O tym jest ta książka. Polecam!

Recenzja była przydatna

Monika

Opinia z dnia: 22.08.16r

Jestem chrześcijanką. Matką katoliczką, której czasem trudno żyć w zgodzie z Bogiem. Oddać się Jemu, poświęcić dla Niego tyle czasu, ile powinnam. Trudno mi także czasem przestrzegać zasad, jakie dotyczą chrześcijan, czy może po prostu dobrych ludzi. Natłok zajęć, jakie mam każdego dnia wychowując i ucząc dziecko w domu, przy tym zajmując się domem, rodziną czy własnymi pasjami sprawia, że czas biegnie bardzo szybko. Za szybko. Brak go na tę chwilę zadumy, pomyślenia czy modlitwy. Brak też czasem na więcej dobrych uczynków dla innych, a inni to Bóg, niż by się chciało. Bo w każdym dobrym uczynku jest wyraz miłości – do Boga, do drugiego człowieka, do świata. Nawet kobietom, które nie są katoliczkami tego czasu bycia w pełni dla innych może brakować. 15 sierpnia obchodziliśmy święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – najbardziej chrześcijańskiej ze wszystkich matek. Najbardziej oddanej Bogu, i jemu wierzącej kobiety. Matki Chrystusa, Maryi, która dzięki oddaniu Bogu, zgodzie ze sobą i – nie ukrywajmy – odwadze – przyniosła światu Zbawiciela. Maryja była taką samą młodą dziewczyną, jak współczesne młode dziewczyny. Niczym nie różniła się też od swoich rówieśniczek. Niczym, poza oddaniem Bogu i Jemu zawierzeniem. Przyjmując Jego wolę, przyjęła na siebie ogromną odpowiedzialność, chociaż to że podoła, Bóg przecież wiedział. Ale nie o oddaniu Maryi, czy Maryi w ogóle chcę pisać. Chcę opowiedzieć Wam - kobiety i mężczyźni, katolicy i agnostycy - o książce, która jest być może dedykowana dla kobiet, ale aktualna będzie dla każdego, kto chce być dobrym człowiekiem. Zakorzenione w miłości Donny-Marie Cooper O’Boyle to książka kobiety doświadczonej przez życie, matki i chrześcijanki. Książka o tym jak pogodzić codzienność z byciem dobrym człowiekiem, byciem dobrą katoliczką. O’Boyle, mająca także polskie korzenie, pisze o tym, w jaki sposób możemy znaleźć więcej czasu na modlitwę, która nie zawsze będzie typową formułką odmawianą czasami bez skupienia i świadomośc

Recenzja była przydatna

Anna

Opinia z dnia: 26.04.20r

Bardzo dobra książka dla kobiet, która była dla mnie osobiście źródłem inspiracji i refleksji. Przeczytałam ją w pierwszym i drugim trymestrze ciąży. Jednocześnie świetnie mi się z nią zasypiało :)

Recenzja była przydatna

Recenzje czytelników

CI, KTÓRZY WYBRALI TEN PRODUKT, KUPILI TAKŻE:

Marielene Leist

KSIĄŻKA

29,90 zł

1,00 zł

s. Urszula Kłusek SAC

KSIĄŻKA

19,90 zł

1,00 zł

KSIĄŻKA

120,00 zł

25,00 zł

Jutta Georg

KSIĄŻKA

19,90 zł

1,00 zł
KONTAKT Z NAMI

tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
Plac Wolności 1

tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

e-mail sklep@swietywojciech.pl

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję