WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

„Miłość... nie ogarniam”

27 lipca 2020

„ Lubię typować wyniki meczów. Tam nic nigdy nie jest pewne. Paradoksy, trochę jak w życiu. Takie niespodzianki od Boga, który pisze proste historie po krzywych liniach mojego życia. Ledwie dostateczny z religii – później magister teologii. Prawie ksiądz – później mąż i ojciec dwóch synów. Nie ma w tym przewidywalności ani komfortu. (…)

„Miłość... nie ogarniam”

ok-adka.jpg

Książka autorstwa - Jerzego Jabłońskiego KATECHETY 
Tym bardziej GORĄCO Państwu polecamy!!!

📌Wbrew pierwszemu wrażeniu, nie jest to książka o przygotowaniu do sakramentu małżeństwa. To raczej podzielone na rozdziały świadectwo dojrzewania w wierze, pokorze i miłości.

📌„ Lubię typować wyniki meczów. Tam nic nigdy nie jest pewne. Paradoksy, trochę jak w życiu. Takie niespodzianki od Boga, który pisze proste historie po krzywych liniach mojego życia. Ledwie dostateczny z religii – później magister teologii. Prawie ksiądz – później mąż i ojciec dwóch synów. Nie ma w tym przewidywalności ani komfortu. (…) Chciałbym ci opowiedzieć historię, która mnie przerasta i fascynuje jednocześnie. Historię pisaną życiem o tym, jak bardzo nie ogarniam Bożej miłości i jak bardzo mnie ona uszczęśliwia”

📌Jerzy Jabłoński, katechizował w Gimnazjum, obecnie w Szkole Podstawowej nr 1 im. Królowej Jadwigi w Konstantynowie Łódzkim. Pasjonat sportu i nowej ewangelizacji. Laureat prestiżowej nagrody – tytuł i certyfikat „Nauczyciel Innowator” przyznawanej przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego we współpracy z instytucjami o znaczeniu krajowym i międzynarodowym. Współtworzy nowe podręczniki do religii w Wydawnictwie św. Wojciech. Edukator bezpieczeństwa cyfrowego. Prowadzi bloga dla katechetów http://www.katechezanatana.pl/kategorie/blog/jablonski/

PRZEKIEROWANIE DO SKLEPU - KLIKNIJ

 
 • KONTAKT Z NAMI

  tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

  tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

  tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
  Plac Wolności 1

  tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

  e-mail sklep@swietywojciech.pl

  Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję