WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Wielkanoc w domu. Przewodnik po świętowaniu w czasie pandemii.

6 kwietnia 2020

Świętowanie w czasie pandemii? Tak, to możliwe! Jak? Pomocą okazać się może nasz BEZPŁATNY przewodnik "Wielkanoc w domu"! Jego autorka, Monika Białkowska, jest znana m.in. z "40 dni z Bogiem. Pomocnik wielkopostny".

Przeżywanie Triduum Paschalnego i Wielkanocy w czasie pandemii jest trudne. Dla wierzących najtrudniejszym doświadczeniem będzie niemożność uczestniczenia w liturgii Kościoła w najważniejszych wydarzeniach roku, w celebracjach Wielkiego Tygodnia i Wielkanocy.
 
Fakt, że nie możemy wyjść z domu, nie oznacza, że Wielkanoc została odwołana. Jezus zmartwychwstaje – i to mimo okoliczności – jest dobra nowina, najlepsza, jaką może otrzymać świat.
 
Nie chcemy rozpaczać. Chcemy świętować mimo wszystko. Chcemy przeżywać Wielkanoc tak, żeby doświadczać obecności Zmartwychwstałego. On przecież nie zostawi nas tylko dlatego, że nam nie wolno wyjść z domu.
 
Nie mamy jednej, uniwersalnej recepty ani scenariusza, który pasować będzie do każdej sytuacji. Wśród naszych Czytelników są matki i ojcowie rozmodlonych rodzin, zapracowani księża, samotni, starsi, są i tacy, którzy w trakcie świąt Wielkiej Nocy przeżywać będą kwarantannę.
 
W przejrzystej formie graficznej proponujemy wiele rozwiązań na Triduum Paschalne i Wielkanoc. Można je potraktować jak elementy mozaiki, z której każdy wybierze te, z którymi czuł się będzie świątecznie i bezpiecznie.
 
E-book „Wielkanoc w domu” jest darmowy – zachęcamy, by dzielić się nim, by nikt nie musiał już pytać, jak przeżyć te święta bez wyjścia do kościoła.
 
Jeśli uznasz, że nasz przewodnik jest pożyteczny i chcesz z niego skorzystać, zapraszamy również do odwiedzania naszej strony internetowej www.przewodnik-katolicki.pl oraz do polubienia naszego profilu na FB: https://www.facebook.com/przewodnik.katolicki/
 
Zachęcamy również do zapisania się na nasz newsletter.
 
Cyfrowe wydanie tygodnika „Przewodnik Katolicki” możesz zamówić tu: http://e.przewodnik-katolicki.pl
 
Tygodnik „Przewodnik Katolicki” w wersji pdf (do samodzielnego wydruku) kupisz tu:
https://www.swietywojciech.pl/Czasopisma/Kategoria/PrzewodnikKatolicki
 


 
 • KONTAKT Z NAMI

  tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

  tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

  tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
  Plac Wolności 1

  tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

  e-mail sklep@swietywojciech.pl

  Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję