WYSYŁKA

dostawa

JUŻ OD

Dyrekcja szkoły wymaga opinii o programie nauczania religii. Czy Wydawnictwo może taką opinię napisać?

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 kwietnia 1992r. § 4 w sprawie warunków i sposobu organizowania nauki religii w publicznych przedszkolach i szkołach mówi, że nauczanie religii odbywa się na podstawie programów opracowanych i zatwierdzonych przez właściwe władze kościołów i innych związków wyznaniowych  przedstawionych Ministrowi Edukacji Narodowej do wiadomości. Te same zasady stosuje się wobec podręczników do nauki religii. Katecheta korzysta z podręczników wskazanych przez Ordynariusza miejsca. Dlatego domaganie się przez Dyrekcję szkoły opinii na temat programu do nauczania religii i podręczników jest bezzasadne.
  • KONTAKT Z NAMI

    tel. 61 659 37 55 - Zamówienia - sklep internetowy

    tel. 61 659 37 79 - Pakiety startowe

    tel. 61 852 48 35 - Księgarnia Świętego Wojciecha
    Plac Wolności 1

    tel. 61 659 37 10 - Wydawnictwo

    e-mail sklep@swietywojciech.pl

    Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję